Василь Івегеш: "Ми йдемо на омолодження команди"

01 лютого 17:20
Переглядів: 99
Івегеш

Чи все з запланованого вдалося реалізувати на першому навчально-тренувальному зборі? З такого запитання ми розпочали розмову з головним тренером ФК Тернопіль Василем Івегешем.

— Будували одні плани, а вийшло трішки по-іншому. Зокрема, планували провести кубок ректора, але погодні умови завадили цьому. Тому змушені були працювати у режимі дворазових тренувань у спортивному залі і на бігових доріжках. Це не є погано, думаю на четвірку з мінусом збір вдався. На цих зборах завдання було підтягнути та вирівняти команду, щоб уже на наступному зборі всі футболісти працювали рівноцінно. Якщо на початку першого збору кожен працював по мірі можливості, адже після тривалої відпустки всі підійшли у різній степені готовності, то наприкінці збору я побачив, щоб нам вдалося вирівняти команду.

— Чи всі футболісти правилися з навантаженнями?

— Всі через силу працювали, бачив як важко було футболістам, але вони знають, що це потрібно для успішного проходження футбольного року.

— Знаємо, що в команді є травмовані?

— Ви знаєте, що у футболі не може бути без травм. Зламався на тренуванні Артур Дорі. Однак лікарі пообіцяли поставити його на ноги вже на понеділок, 2 лютого. Раніше, на зборі студентської збірної України, травмував гомілкостоп Богдан Семенець. Нині Богдан перебуває на милицях. Лікарі кажуть, що наш бомбардир тільки за 10 днів зможе приступити до бігових вправ. Тішить те, що незабаром, орієнтовно з 15 лютого, повернеться до тренувань Василь Чорний.

— На першому підготовчому зборі тренувалися з командою п’ять молодих талантів з Тернопільщини. Звичайно, без перегляду їх у грі важко про щось говорити, але все ж…

— Усіх п’ятьох запрошено на другий тренувальних збір, адже хочу побачити рівень їхньої гри в двосторонніх матчах. Лише після них можна роботи якісь попередні висновки щодо цих хлопців. На сьогоднішній день я задоволений їхньою самовіддачею на тренуваннях, тим більше що, по-перше, ми йдемо на омолодження команди, по-друге, майже усі запрошені — це студенти педагогічного університету. А, як відомо, студентська команда ФК Тернопіль-Педуніверситет виступає у студлізі України, де являється лідером. Тому, в тому числі і через студентську команду можна підтягувати гравців до першолігового ФК Тернопіль.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: