Василь Івегеш: "На футбольному полі буде безкомпромісна боротьба"

17 травня 16:06
Переглядів: 83
Василь Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш на прохання клубної прес-служби розповів про підготовку тернопільської команди до матчу з чернігівською «Десною»:

– Разом команда зібралася 15 травня. До цього часу основа тренувалася окремо, а гравці студентської команди виступали у фіналі чемпіонату України серед ВНЗ. Не думаю, що це факт може негативно відбитися на грі з «Десною», адже протягом багатьох років працюємо в такому режимі. До того ж мені, як тренеру потрібно було побачити, як виглядають молоді футболісти ФК «Тернопіль» у відповідальних матчах, адже в першій лізі отримують мало ігрового часу. По виступах у Харкові я отримав чимало інформації про наших молодих перспективних футболістів на яких ми робитимемо ставку ву майбутньому.

– Чи психологічно команда буде готова до гри з «Десною», адже поразка 0:4 від «Сталі» забудеться не скоро?

– У Дніпродзержинську нам було важко, адже довелося грати в меншості. Мені приємно, що вже в поєдинку зі «Сталюю» було видно ту команду, яка донедавна билася за кожне очко в кожному матчі. І те, що ми програли, пропустивши чотири голи за останніх 15 хвилин, не зламає нашу команду.

– В загальній групі на останньому занятті не тренувався Василь Чорний. У чому причина?

– У нього незначні проблеми з гомілкостопом, тому дали йому паузу. Він пробігся по колу, щоб у нього не було рецидиву.  

– Чи продивлялися суперника. Можете відзначити його сильні і слабкі сторони?

– За «Десною» ми слідкуємо протягом року, останній матч суперник впевнено переміг «Буковину», команда на підйомі, цікава... Думаю, що гра буде хороша, на полі буде безкомпромісна боротьба, тому запрошую вболівальників подивитися на цікавий футбол. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: