Василь Івегеш: "Налаштовуємось на кожну гру, як на останню"

22 квітня 12:10
Переглядів: 1015
івегеш

Головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш розповів каналу ІНТБ про стан справ у команді.

- Перед хлопцями завдання однозначне - грати в хороший футбол, здобувати очки і залишитись в Першій лізі. Ви бачите, що були дві команди у Тернополі, а зараз одна. Місто Тернопіль заслуговує на великий футбол.

Завдання мінімум заняти12-13 місце. Тоді б ми себе комфортно відчували. І тоді нам буде набагато легше, бо дві команди вилітають на пряму ("Нива" вже знялась з чемпіонату), і третя команда знизу буде грати перехідні матчі з бронзовим призером Другої ліги. Не хотілося нам там (в низу турнірної таблиці - ГС) бути, але це футбол. Будемо старатись і робити все щоб вийти з цієї ситуації.

Ми зараз не можемо заглядати на перед і прогнозувати які в нас будуть ігри до кінця чемпіонату. Зараз ми бачимо тільки ті матчі, які гратимемо наступними, як в кубку. Ми мусимо віддаватись у кожній грі, щоб перебороти бар'єр який виник після того як ми опинились в низу турнірної таблиці. Коли ми були в середині таблиці нам було якось легше грати. А зараз налаштовуємось на кожну гру, як на останню.   

Другий тиждень працюємо з новим керівництвом. Придивляємось один до одного. Кожен робить свою роботу. Як все нам вдасться покаже результат на футбольному полі. Обіцяно багато, але щоб це все зробити потрібні фінанси.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: