Василь Івегеш: "Налаштовуємось на кожну гру, як на останню"

22 квітня 12:10
Переглядів: 978
івегеш

Головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш розповів каналу ІНТБ про стан справ у команді.

- Перед хлопцями завдання однозначне - грати в хороший футбол, здобувати очки і залишитись в Першій лізі. Ви бачите, що були дві команди у Тернополі, а зараз одна. Місто Тернопіль заслуговує на великий футбол.

Завдання мінімум заняти12-13 місце. Тоді б ми себе комфортно відчували. І тоді нам буде набагато легше, бо дві команди вилітають на пряму ("Нива" вже знялась з чемпіонату), і третя команда знизу буде грати перехідні матчі з бронзовим призером Другої ліги. Не хотілося нам там (в низу турнірної таблиці - ГС) бути, але це футбол. Будемо старатись і робити все щоб вийти з цієї ситуації.

Ми зараз не можемо заглядати на перед і прогнозувати які в нас будуть ігри до кінця чемпіонату. Зараз ми бачимо тільки ті матчі, які гратимемо наступними, як в кубку. Ми мусимо віддаватись у кожній грі, щоб перебороти бар'єр який виник після того як ми опинились в низу турнірної таблиці. Коли ми були в середині таблиці нам було якось легше грати. А зараз налаштовуємось на кожну гру, як на останню.   

Другий тиждень працюємо з новим керівництвом. Придивляємось один до одного. Кожен робить свою роботу. Як все нам вдасться покаже результат на футбольному полі. Обіцяно багато, але щоб це все зробити потрібні фінанси.

Автор: Борис Коців
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити