Василь Івегеш: "Нічого іншого не залишається, як вдало зіграти проти "Буковини"

01 травня 12:28
Переглядів: 61
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш напередодні поєдинку муніципалів з чернівецькою «Буковиною» на прохання клубної прес-служби розповів, як команда готується та з якими проблемами зіштовхнувся тренерський штаб перед цією зустріччю.

– Завдання в нас з одного боку просте, адже програли три поєдинки поспіль, тому нічого іншого не залишається, як вдало зіграти проти «Буковини». З іншого –завдання складне, адже суперник – непростий. Загалом, в українській першій лізі так склалося, що команди з нижньої частини турнірної таблиці часто відбирають очки в лідерів, і «Буковина» в цьому не виняток. Тому ми серйозно готуємося до цієї гри.

– Підготовка до матчу з «Буковиною» чимось відрізняється від решти календарних матчів?

– Три останніх гри відбилися на моральному і психологічному стані футболістів, тому більше працюємо над психологією, намагаючись «витягнути» хлопців з цього стану.

– Якщо не секрет, яку тактику виберете на гру з «Буковиною»?

– Коли ми їхали на гру з “Динамо-2», то завдання було не пропусти багато, в даному ж випадку – маємо зіграти вдало. На сьогодні ще не думав над тактикою, чи гратимемо від оборони, чи в атакувальній манері. Але яку б тактику не вибрав, гратимемо так, як нам дозволить противник. При тому зробимо все, щоб бути кращими за опонента.

– Чи вже переглядали гру суперника? Які сильні сторони можете виділити в грі «Буковини»?

– Дивився кілька ігор чернівчан, зокрема, в режимі он-лайн переглянув весь їх матч проти «Нафтовика». Я так і не зрозумів, як так могло бути, щоб команда, яка грала на рівних з суперником, так багато програла. Навіть програючи після першого тайму – 1:2, сподівався, що «Буковина» вирівняє гру і зіграє внічию, але не так сталося. Загалом у цьому матчі сподобалася вся команда з Чернівців, особливо відзначив би гру лінії півзахисту та їхнього нападника Василя Палагнюка.

– В основній групі ФК «Тернопіль» не тренується крайній півзахисник Ігор Кушецький. Що ж ним сталося і варто очікувати на його появу в матчі з «Буковиною»?

– Ігор травмувався перед виїздом на попередній календарний матч у Київ. На сьогодні він пройшов реабілітаційний період і на тренуваннях вже бігає по колу. Можу сказати, що ми готуватимемо його на гру, але час покаже, чи стан здоров’я дозволить йому вийти на футбольне поле.

– Кілька днів тому тренерський штаб ФК «Тернопіль» поповнився ще однією людиною. Які функції будуть покладені на Василя Івановича Чорного?

– Анатолій Назаренко фактично об’єднував дві посади – начальника команди і тренера, він до певної міри був розірваний, йому було важко. Спільно з керівництвом клубу було прийнято рішення взяти в тренерський штаб ще одну людину. Вирішили, що це має бути наш вихованець, який добре обізнаний з системою нашої команди. Василь Чорний допомагатиме мені в тренувальному процесі, працюючи з футболістами над стандартними положеннями, удосконалюючи їх роботу з м’ячем тощо. Василь Іванович живе футболом, тому він справиться з новим для себе викликом долі. Разом з тим певен, що Василь ще не сказав свого останнього слова на футбольному полі, як гравець. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: