Василь Івегеш: "Нічия для нас - це трагедія"

30 квітня 15:00
Переглядів: 349
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш прокоментував нічию 1:1 із «Гірником-Спорт» з Комсомольська.

- Сьогодні ми загубили очки у матчі із прямим конкурентом. Важко зараз щось говорити і розказувати. В першому таймі десь 15-20 хвилин контролювали ситуацію, але до кінця першої половини гри злякались чи, що – сіли на зад, почали відбиватись, боялись, що заб’ють і отримали гол у свої ворота.

Після розмови в роздягальні на другий тайм вийшли вже по іншому. Але нам не щастило: була перекладина і домінували над суперником але так буває у футболі. Нічия для нас - це трагедія.

Гол за хвилину до закінчення першого тайму був не обов’язковим. Гравці загубились, сіли на зад, отримали страх. Було завдання на перший тайм контролювати ситуацію, атакувати і не дати їм відкритись. А в нас вийшло все навпаки. В першому таймі середня лінія провалила гру.

Автор: Борис Коців
За матеріалами: Галичина спортивна