Василь Івегеш: "Ніхто не розраховував пропустити чотири м'ячі"

11 квітня 23:11
Переглядів: 134
івегеш

Головний тренер Тернополя після несподіваної поразки від Гірника-Спорт (4:0) окреслив головні причини невдачі.

— Складно щось коментувати після 0: 4. У першому таймі була рівна гра, а от у другому все помінялося не в нашу сторону. Ми побігли забивати, але в підсумку гра з нашого боку збилася на сумбур і попереду вже нічого не виходило. Складно позначити причини. Ми можемо програти з великим рахунком, і тільки після цього знаходити свою гру. Склалося враження, що хлопці приїхали в гості до рядової команди, яку можна обіграти граючись. Проти Гірника-Спорт можна грати більше від оборони, сподіваючись на стрімкі і разючі атаки — по-іншому виграти дуже складно у суперника. Це мобільна команда, в якій підібрані гравці, що мають досвід виступів у Прем'єр-лізі. Нам ще рано грати у відкритий футбол з суперниками такого рівня.

— Сьогодні захисники Гірника-Спорт практично нічого не дозволили зробити вашому головному бомбардиру Богдану Семенцю. Це теж одна з причин поразки?

— Гра Семенця цього року не особливо радує. Це зрозуміло, він був змушений практично місяць пропустити підготовчого процесу, тому зараз ми чекаємо від нього більшого. Вважаю, йому потрібно більше приділяти часу футболу, адже в цій грі дрібниць не буває.

— Для вас такий результат став несподіваним?

— Ніхто не розраховував пропустити чотири м'ячі. Хотілося б, щоб це була наша остання така поразка. Але зробити нас сильнішими можемо тільки ми самі. Підсумки будемо підводити тільки в кінці сезону. Ми робимо ставку на наших доморощених гравців. Інша справа, що зараз заліковують травми ті футболісти, яких ми хотіли б бачити в якості підсилення. Попереду нас чекає важкий період, чекають ігри в студентській лізі. Але ми не опускаємо руки і зробимо все, щоб залишитися в лідируючій групі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: