Василь Івегеш: "Оболоні" протиставимо свої козирі"

12 вересня 22:33
Переглядів: 108
Василь Івегеш

Напередодні календарного матчу 8-го туру в першій лізі між ФК «Тернопіль» та «Оболонь-Бровар» головний тренер муніципалів Василь Івегеш розповів про підготовку його команди до поєдинку з «пивоварами».

– «Оболонь» – це хороша команда з славними традиціями. Як тільки вона відродилася, то одразу стало зрозуміло, що «Оболонь» не буде затримуватися в другій лізі, як, напевно, і в першій. Знаю, що по своїх амбіціях команда готуватиметься до виходу в Прем’єр-лігу. Це підтверджує нинішнє становище в турнірній таблиці, адже київська команда перебуває у верхній її частині. В неї підібрано чимало кваліфікованих футболістів. Це, до речі, одна з небагатьох команд у першій лізі, де практично вирішена комплектація у всіх ланках.

– У якому психологічному стані підготовить тернопільська команда до матчу з «Оболонню»?

– Ситуація в нас не проста, адже всі знають, яке рішення прийнято по відношенню до ФК «Тернопіль» контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ. Разом з тим, приємно, що якщо раніше в тренерського штабу були величезні кадрові проблеми, то нині маємо ситуацію, коли йде боротьба за потрапляння до першої 18-ки на заявку на матчу та в число тих трьох гравців, які зможуть вийти на заміну. Тим не менше є ще одне питання, яке намагається вирішити тренерський штаб. У всіх на вустах кубковий матч з донецьким «Шахтарем» (23 вересня – авт.). Натомість потрібно достукатися до наших футболістів, адже не менш важливим з турнірної точки зору є поєдинок з «Оболонню». Хотілося б, що ніхто себе перед гірниками не шанував, не забирав ноги у стиках та не уникав силової боротьби. Загалом, намагатимемося у матчі з «Оболонню» досягнути позитивного результату, прагнутимемо нав’язати супернику свою гру, а вболівальників можу запевнити, що вони побачать видовищну гру.

– Чи не плине на гру Вашої команди той факт, що футболісти цього тижня жодного разу не провели тренування на центральному міському стадіоні?

– Після останнього матчу «Ниви», газон футбольного поля головної футбольної арени області, м’яко кажучи, не дуже в хорошому стані. Тому ми зважили на прохання керівництва спортивної арени, враховуючи погодні умови (постійні дощі), вирішили тренуватися на полі педагогічного університету, що поберегти поле для кубкового матчу з «Шахтарем». Результат матчу з «Оболонню» покаже, чи правильно ми вчинили, але в таких умовах перебуваємо, що до нас приїжджає серйозний суперник і хотілося б, щоб до газону не було претензій.  

– Вище Ви сказали, що нині вже проблематично потрапити до заявки на гру. Який стан здоров’я гравців, які ще донедавна перебували в клубному лазареті?

– Олександр Музика займається за індивідуальною програмою (намотує круги), Віталій Богданов, Артур Дорі та Василь Чорний тренувалися останній тиждень в основній обоймі. Ніхто не уникав боротьби, була агресія, тому на цих футболістів я можу розраховувати найближчому матчі.

– Чи визначилися для себе з основним нападником, зважаючи на тактику з одним гравцем на вістрі?

– Поки важно однозначно відповісти на це питання. Андрій Капелян, хоча й забив гол в останньому матчі в Кривому Розі, але він ще достатньо молодий. Натомість у нас видужали чимало гравців, тому думатиме, хто з них краще зможе зіграти в нападі.

– Тренер «Оболоні» у передматчевих коментарях назвав тернопільську команду силовою, а деякі футболісти – навіть грубою. Що можете сказати з цього приводу?   

– Ми добре знаємо, що в складі київської команди є багато технічних виконавців, тому робитимемо все, що протиставити їм свої козирі. А це агресія, боротьба на кожному клаптику поля, персональна опіка лідерів тощо. Водночас, подивившись на статистку, бачимо, що як ми, так і «Оболонь» багато пропускає, тому, думаю, гра має бути видовищною, саме така, яка подобається глядачам. Хоча, тренер суперника говорить, що змінюватимемо тактику, тому може так статися, що обидва колективи гратимуть від оборони. Тоді про велику кількість голів говори не приходиться.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: