Василь Івегеш: "Після матчу хлопці зайшли в роздягальню зі слізьми на очах"

10 листопада 15:15
Переглядів: 96
Івегеш

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш на післяматчевій прес-конференції по "гарячих" слідах назвав чинники поразки його команди від криворізького Гірника.

— На матч з Гірником ми готувалися, як ніколи, бо хотіли показати хороший футбол в останній домашній грі цього року. Прагнули, щоб вболівальник і наступного року приходив на наші матчі. Не знаю, що сталося в цьому поєдинку? Не хотів би аналізувати наші вилучення, але кілька слів скажу. Якщо йде нападник суперника у центральній зоні атаки, падає, при цьому не викочується віч-на-віч з воротарем і, чомусь, наш захисник отримує не жовту, а одразу червону картку. Цього я не можу зрозуміти. Другий випадок. Волошинович підкотився до гравця команди суперника, при цьому навіть не потрапив тому по нозі. Епізод трапився поруч зі мною. Натомість крик, шум. Підходить арбітр і показує ще одне попередження, добре знаючи, що в Волошиновича воно буде другим.

Після першого вилучення ще якось можна було грати. На початку другого тайму ми навіть почали атакувати, нагнітати, адже суперник нас добре вивчив, побудувавши гру від оборони. У нас був єдиний шанс — атакувати, щоб захисники  Гірника помилялися. Але коли у нашій команді вилучили другого гравця, то в нас шансів вже не було.

Не знаю, чи нас хтось "замовив", як то інколи буває, бо ми підібралися дуже високо в турнірній таблиці, чи хтось нас розглядає на майбутні ігри, як це колись вчиняли великі тренери у Радянському Союзі, рахуючи наші жовті і червоні картки? Якщо це справді так, нехай це залишиться на совісті тих людей, які так вчиняють! Зі своєї сторони скажу одне — ми ще не програли, на поле вийдуть молоді футболісти і земля під ними буде горіти. Сьогоднішня поразка — не кінець світу. Так, шкода, що ми перервали дворічну безпрограшну домашню серію. Після матчу хлопці зайшли в роздягальню зі слізьми на очах. При цьому вони одразу заявили, що готуватимуться до наступного матчу з повною віддачею і ніхто їх не зламає. Справедливість на світі є і Бог нам обов’язково допоможе!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: