Василь Івегеш про матч з "Динамо-2": "Це машина проти нас вийшла"

16 вересня 19:41
Переглядів: 665
івегеш

Головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш та тренер ФК "Динамо-2" Сергій Процюк поділилися своїми враженням після переможного для тернополян матчу.

Василь Івегеш:

- Це машина проти нас вийшла, яка тримає м’яч, не знаю, ми тільки так руками вмієм тримати, як вони ногами тримають. Но якщо взяти перший тайм, в нас завдання було в першому таймі заганяти і сразу контролірувати, не дати прийняти м’яч, не дати працювати – ми їх розпустили.

В другому таймі дещо вдалося вирівняти, дещо вдалося їх пресингувати, дещо вдалося накривати і тоді вони помінялися. Бо якщо їм дати свобідно було розігрувти м’яч то вони практично не помиляються і бачите скільки опасних моментів в наші ворота.

Сергій Процюк:

- Давайте називати речі своїми іменами. Якщо команда забиває два голи чистих і їх не зараховується - не знаю. Потім той фол, з якого ми отримали не обов'язковий гол, так, красивий м'яч забили господарі, але будемо об'єктивні - фолу не було. От і все, а так - так, вітаємо команду "Тернопіль" з перемогою але не знаю, якщо вам подобаються такі перемоги

Нагадаємо, що ФК "Тернопіль" у напруженій боротьбі переміг "Динамо-2" 1:0, а переможний гол красивим ударом із штрафного забив Богданов