Василь Івегеш: "Спаринг з теребовлянцями видався корисним"

14 березня 09:40
Переглядів: 136
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш по гарячих слідах прокоментував перебіг останнього перед офіційними матчами сезону поєдинку проти теребовлянської «Ниви», який його підопічні виграли – 4:0.

– Це була остання контрольна гра перед офіційними весняними матчами чемпіонату. Хотілося побачити в якому стані готовності перебувають гравці ФК «Тернопіль» на фоні аматорської команди. Відзначу нашого суперника. Команда з Теребовлі (чемпіон Тернопільської області), досить високого рівня, її футболісти кваліфіковані, той ж Лівіцький пограв у багатьох професійних командах. Суперник намагався показати хорошу гру, тому спаринг видався корисним. Тішить те, що обійшлося без травм і всі футболісти здоровими готуються до перших офіційних матчів року. До матчу з ФК «Миколаїв», який відбудеться в Тернополі 20 березня (початок о 18.00), уже будемо працювати в послабленому режимі.  

– Чи задоволені своїми футболістами у грі з «Нивою»?

– Бажання грати є в усіх, в тому числі і тих дев’яти футболістів, які вийшли в другому таймі на заміну. А задоволений чи ні – побачимо по результату перших календарних ігор.

– Сьогодні з перших хвилин у рамці воріт діяв Сергій Чернобай. Чи визначилися для себе хто буде першим номером, він чи Сергій Русан?

– Ще – ні. В попередніх спарингах в основі грав Русан, нині хотіли побачити в грі Чернобая, адже прогнозували, що основна робота для воротарів буде в першому таймі. І так, у принципі сталося. Вважаю, що у нас є два рівноцінні воротарі, які перед кожним матчем буду сперечатися, хто з них більше заслуговує місця в основному складі.  

– На поле у звітному поєдинку вийшли всі заявлені за команду футболісти, окрім Василя Чорного. В чому справа?

– Василь Чорний уже працював з нами під час двосторонок, брав участь у нещодавньому спарингу з ФК «Борщів». Натомість у поєдинку з теребовлянською «Нивою» була дуже жорстка гра, в другому таймі за суперника вийшли багато молодих футболістів, які хотіли довести, що вони теж заслуговують місця в основному складі. Я боявся, щоб Василь не травмувався, тому вирішив його не випускати.

– Чи можна вважати, що гравці, які з перших хвилин вийшли на поле в матчі з «Нивою» награються, як основа на поєдинок з "Миколаєвом"?

– Не можу цього сказати, адже до поєдинку з ФК «Миколаїв» ще тиждень роботи. Всяке може бути. Скажімо, боюся, щоб хтось з футболістів не загрипував, адже зараз у Тернополі багато людей хворіють на ГРВІ. Разом з тим, не буду лукавити, прикидка основного складу на офіційні матчі в нас уже йде. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: