Василь Івегеш: "Сподіваюся ще здобудемо перше місце у студлізі"

17 травня 08:07
Переглядів: 100
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль-Педуніверситет» Василь Івегеш підбив підсумки виступів студентської команди у фінальній частині чемпіонату України з футболу серед ВНЗ, де його підопічні вибори «бронзу».

– Думки від виступів команди в Харкові на фіналі студліги в мене двоякі. По-перше, тернопільська студентська команда з року в рік виходить з зони і грає у фінальній частині першості, а це якби там не було маленький успіх, тим більше, що нині формується нова команда з футболістів першого та другого курсів. Приємно те, що ми поїхали на фінал «чотирьох», як фаворити. Інше питання, що нам не вдалося цей статус підтвердити. Якщо взяти півфінальний матч з харківською командою, то наші футболісти ціляли в штанги, поперечини, повністю домінували на полі, але під час контратак у наші ворота залетіли два голи. Опісля суперник сів глибоко в оборону і ми вже нічого не могли зробити. І подібна ситуація трапляється в нас протягом уже кількох фінальних частин студентського чемпіонату. Але трагедії з виступів у Харкові робити не будемо, адже все таки ми вибороли призове місце. А маючи хороших молодих футболістів, ми не здаємося і таки сподіваюся ще здобудемо перше місце у студлізі.  

– Хто з молодих футболістів зіграв у Харкові найкраще?

– Усі хто заявлений за ФК «Тернопіль» на першу лігу. Всі старалися, всі билися до останнього, але крім усього іншого в футболі потрібно мати фарт. Навіть не знаю, чому в студентському чемпіонаті нам протягом останніх років так не щастить.

– Як керівництво вузу оцінило третє місце ФК «Тернопіль-Педуніверситет»?

– З ректором ще не говорив, а ось наш декан не був у захопленні від підсумкового місця команди. Але я переконаний, що ми ще не сказали свого останнього слова.  

– Очевидно, у Харкові були тренери студентської збірної України. Чи потрапив хтось з тернополян їм на олівець?

– З нашої команди кандидатами до студентської збірної є п’ять футболістів, зокрема з основної команди ФК «Тернопіль» Ігор Курило та Богдан Семенець, котрий ще має право грати за збірну. Плюс до цього числа варто додати нашого студента Ігоря Мединського, який нині виступає за «Черкаський Дніпро».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: