Василь Івегеш: "Сталь" не загубилася б і в Прем'єр-лізі"

03 жовтня 09:02
Переглядів: 170
Василь Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш на прохання клубної прес-служби розповів про підготовку його команди до принципового поєдинку проти дніпродзержинської «Сталі» та поділився своїми думками щодо суперника.

– «Сталь» на поєдинок з нами готується дуже серйозно. Навіть пропустили матч з чернівецькою «Буковиною», щоб мати більше часу на відпочинок. Переконаний гра буде цікава. Ми ж зі своєї сторони робитимемо все для того, щоб зіграти вдало.  

– Ви часто повторювали, що складно налаштувати футболістів на гру з аутсайдерами. А як ситуація з лідерами, очевидно, особливо налаштовувати нікого не потрібно?

– Про суперника багато говорити своїм підопічним не доведеться, адже за команду з Дніпродзержинська виступають багато кваліфікованих виконаців, та й загалом команда досить високого рівня. Про це говорить її старт у першій лізі. Відрадно, що колектив тільки-но пробилася з другої ліги й нині знаходиться в лідируючій групі першої ліги. А враховуючи успішну кубкову гру проти одеського «Чорноморця», можна спокійно сказати, що «Сталь» не загубилася б і в Прем’єр-лізі.  

– Когось з футболістів команди суперника побоюєтеся найбльше?

– Боїмося всієї команди, адже це мобільний, технічний колектив протистояти якому не просто. У «Сталі» якщо виділяти, то треба  одразу цілі ланки – атакувальну, півзахисну і оборонну. Там немає жодного чоловіка, який би випадково появився в цій команди. Якщо й можу когось виокремлювати, то це хороший нападник Станіслав Куліш, котрий багато забиває.  

– Як до цієї гри готуєтеся і чи є у ФК «Тернопіль» кадрові проблеми?

– Головна біль у тренерів – відновлення футболістів, адже в неділю був важкий матч в Охтирці, непростий видався переїзд до Тернополя. А вже середу група футболістів з основного складу захищала честь вузу в студентській лізі. Завдання номер один – відновити гравців, щоб ті у кращих кондиціях підійшли до матчу зі «Сталлю». Разом команду зберемо в п’ятницю-суботу, коли будемо працювати в режимі ціленаправленої підготовки до недільної гри.  

  

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: