Василь Івегеш: "Ставку й далі робитимемо на місцевих вихованців"

06 листопада 18:28
Переглядів: 130
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш на прохання клубної прес-служби розповів про хід підготовки його команди до чергового матчу першої ліги та студентського чемпіонату, з якими кадровими проблемами зіткнувся тренерський штаб та чи є запрошення в футболістів муніципальної команди з інших клубів.

– У неділю муніципали на власному полі приймають криворізький «Гірник». Як команда налаштовується до цього відповідального матчу?

– Як і у всіх решти матчах, налаштування в нас одне – зіграти вдало. Сьогодні (розмова відбулася 5 листопада – авт.) грали матч з нашою групою підготовки, 6 листопада гратимемо поєдинок студентської ліги проти команди з Луцька. А в п’ятницю вже збиремо всю команду разом, щоб цілеспрямовано готуватися на матч проти «Гірника».

– У спарингу з «Педліцеєм» Ви не могли залучити всіх гравців основи. В чому причина?

– Проблема в нас з Віталієм Богдановим. Вчора він після певної перерви приступив до тренувань, однак травма йому ще дається взнаки, тому ми дали йому можливість ще відпочити. Також має проблеми зі спиною Ростислав Волошинович, які зараз проходить лікування. Решта всі в строю, однак не всі брали участь у цій грі (Ігор Курило, Сергій Куріцький – авт.), бо готуються до матчу студентської ліги.  

– Чи вже вивчали гру майбутнього суперника?

– Постійно слідкуємо за грою «Гірника». Продивлялися фрагменти їхнього матчу з чернівецькою «Буковиною». Водночас, детальний розбір суперника відбуватиметься в п’ятницю-суботу.  

– Чи заплановані ще спаринги до матчу з «Гірником»?

– Ні. Матчу з «Педліцеєю» та студентської гри з лучанами має вистачити. Після цих поєдинків у п’ятницю в нас за планом сауна та звичайні передігрові тренування.

– Чи вже вирішилася доля недограного матчу студліги з львівськими студентами?

– До нас надійшов офіційний лист. Це поєдинок буде дограно починаючи з 38 хвилини 19 листопада. Незважаючи на запізнення львів’ян, ми пішли на поступки суперникові, адже розуміємо, що футбол має бути на першому місці.

– Також у Вашої студентської команди є ще один не зіграний матч проти чернівецького «Університету».

– Той матч був перенесений на наше прохання через участь першолігової команди в офіційному поєдинку. З чернівчанами на виїзді зіграємо 13 листопада.

– Під час спарингу з «Педліцеєм» досить хорошу гру показав молодий вихованець групи підготовки ФК «Тернопіль» Андрій Різник. Звідкіля він і як потрапив до Тернополя?

– Це дев’ятикласник, уродженець Заліщицького району, вихованець нашого ліцею. Цій команді ми обіцяли спаринг з основним складом. І її гравці, в тому числі і Андрій хотіли показали все, що вони вміють. Мені приємно, що в нас є така хороша підростаюча зміна.

– Чи плануєте на зимовий підготовчий збір залучати когось зі складу «Педліцею»?

– Однозначно, 3-4 чоловік будемо продивлятися. Бо в нас іншого виходу немає. Ми не можемо запросити готових футболістів, тому ставку й далі робитимемо на місцевих вихованців.

– Зважаючи на місце команди в турнірній таблиці та рівня гри, чи немає у тернопільських футболістів запрошень з більш заможних клубів?

– Я б не хотів про це говорити. Давайте дограємо цьогорічний відрізок чемпіонату, бо якщо ми своїм гравцям повідомимо про те, що ними цікавляться, то вони вже готуватимуть валізи. А в нас ще залишилося два відповідальних матчі з «Гірником» та тернопільською «Нивою». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: