Василь Івегеш: "У Дніпродзержинську гратимемо від оборони"

11 травня 09:34
Переглядів: 72
Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш розповів про підготовку команди до відповідального поєдинку проти одного з лідерів першої ліги – дніпродзержинської «Сталі».

– Наш наступний суперник – «Сталь» – це братня по духу нам команда, адже головний тренер та багато футболістів уродженці Західної України. Останній матч з «Нафтовиком» ми зіграли вдало, тому з хорошим настроєм їдемо до Дніпродзержинська, де будемо боротися та «битися» за очки.

– Чи не стануть на заваді кадрові проблеми, адже через дискваліфікацію не зможуть зіграти одразу три гравці основного складу?

– Нарешті настав той день, коли можуть проявити себе наші молоді футболісти. Адже до цього мені дорікали, що не підпускаю їх до основи. Сподіваюся, що молодь у Дніпродзержинську скаже своє слово і їх будуть боятися.

– ФК «Тернопіль» славився вдалими матчами з лідерами…

– Нам важче налаштуватися на аутсайдерів, як до прикладу було з «Буковиною». Натомість особливого налаштування на лідерів не потрібно. Всі футболісти розуміють, хто така «Сталь», а гра з «Нафтовиком» показала, що в нас ще є порох в порохівницях.

– На виїзді, очевидно, гратимете від оборони, зважаючи, що доведеться протистояти одному з лідерів першої ліги?

– Щоб протистояти «Сталі» – треба ставити «автобус» у воротах. Тому, однозначно, гратимемо від оборони, на контратаках, прилаштовуватимемося до суперника і вже безпосередньо на полі змінюватимемо тактичні схеми в залежності від ситуації.

– Зважаючи на те, що в трьох останніх матчах за участю ФК «Тернопіль» було призначено три пенальті, чи очікуєте об’єктивного суддівства в Дніпродзержинську?

– Сподіваюся в цьому плані все буду добре і претензій до арбітражу після завершення матчу не буде. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: