Василь Івегеш: "У другом таймі футболісти не вистояли психологічно"

17 листопада 20:53
Переглядів: 199
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш на післяматчевій прес-конференції розповів причини того, чому його підопічні не могли втримати перемогу в тернопільському дербі.

– В голову не вкладається, як так могло статися, що перемагаючи по ходу матчу 2:0 , після того зіграти внічию – 2:2. Але з іншої сторони, до матчу боявся за молодих, і до певної мірі побоювання справдилися. Перший тайм ми контролювали хід гри, натомість у другом – футболісти не вистояли психологічно. Не хочу одразу робити висновки, чому так сталося? Розбір матчу буде згодом. Але скажу одне – тернопільське дербі в ігровому плані вдалося. А скептиків, які говорять, що ми команда обласного рівня, розчарую. ФК «Тернопіль» – команда, яка заслуговує бути на четвертому місці в першій лізі. До прикладу, мої підопічні в першу таймі звітного матчу показали таку гру, таку роботу з м’ячем, що мало команд першої ліги подібний футбол демонструють. Так, у другому таймі молоді не витримали напруги і ми не втримали перемоги. Разом з тим, можна говорити, що в  ФК «Тернопіль» є лавка запасних, і те, що ми взяли напрямок формування команди з місцевих вихованців – себе виправдовує. В тому, що не виграли – трагедії не бачу. Вітаю «Ниву» за бійцівський характер, гравці якої наприкінці матчу таки вирвали нічию. Це те ж наші, тернопільські хлопці. Тішуся з того, скільки ми радості принесли тернопільським вболівальникам. З іншої сторони, хотілося б більшої лояльності від людей, які йдуть на футбол. Ми намагаємося показати видовище, натомість чуємо нецензурні вигуки в нашу сторону. Прикро це чути, але нехай вони залишаться на їх совісті. Всім скептикам хочу сказати: подивіться в турнірну таблицю – ФК «Тернопіль» зимуватиме на четвертому місці! А те, що не виграли в «Ниви», дасть Бог ще і їх переможемо.

– Чому сьогодні у невластивій для себе манері діяв Богдан Семенець?   

– Це мене теж не тішить, він мав грати на вістрі атаки, лізти вперед, чіплятися. Натомість глибоко опускався, в боротьбі інколи забирав ноги. Може в нього вже є якісь запрошення, але на сьогодні нічого з цього приводу не можу сказати. Розбиратимося чому так трапилося. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: