Василь Івегеш: "У Комсомольську ставку зробимо на молодь"

19 вересня 10:05
Переглядів: 112
Василь Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш у експрес-інтерв’ю розповів про передстартові диспозиції його команди напередодні матчу в Комсомольську проти місцевого «Гірника-Спорт».

– На наступному тижні, 23 вересня, наша команда зустрічається у кубковому матчі з донецьким «Шахтарем». Вболівальники охрестили цей поєдинок – «матчем року». На ньому очікується аншлаг, тому наша увага зосереджена все таки на кубковому матчі, адже не хотілося б бути хлопчиками для биття у протистоянні з донецькою командою. Так, ми добре знаємо з ким нам доведеться грати, що суперник – учасник Ліги чемпіонів, гранд українського футболу, але тим не менше хочеться виступити гідно. Саме тому матч у Комсомольську розглядаємо крізь призму протистояння з «Шахтарем». Власне через це тренерським штабом вирішено поберегти кількох ключових футболістів. Зокрема, у Комсомольську не гратимуть досвідчені наші гравці Василь Чорний та Олександр Музика, які безпосередньо готуватимуться до матчу з донеччанами. Також, очевидно, в старті поєдинку з «Гірником-Спорт» не побачимо крайнього захисника Андрія Дубчака, якому дамо перепочити, адже через кілька днів йому доведеться стримувати флангові проходи капітана «Шахтаря» Даріо Срни. До того ж, дуже не хотілося б, щоб напередодні відповідального кубкового матчу хтось травмувався в Комсомольську.

– З Ваших слів стає зрозуміло, що ставка у Комсомольську робитиметься на необстріляну молодь?

– Коли ж, як не у матчах з рівним собі суперником мають показувати все на що здатна наша молодь. Розраховуємо на Юрія Соколовського, який цього сезону вже мав ігрову практику, Ігоря Сороцького та Тараса Гром’яка, котрі ще поки зі стартових хвилин цьогоріч не виходили. Сподіваємося, не розчарують молодий Тарас Кривий та зовсім юний Андрій Капелян.

– Зважаючи на те, що не так давно ФК «Тернопіль» поступився в Комсомольську з рахунком 0:4 та той факт, що склад буде перекроєний ледь не на половину, логічним є запитання, а чи не жертвує тернопільська команда поєдинком з «Гірником-Спорт»?

– Я б так не сказав. Для нас кожне очко на вагу золота, зважаючи на незавидне турнірне становище. Тому хлопці, однозначно, на полі прикладуть максимум зусиль, щоб досягнути позитивного результату. Але ще раз вам зазначу, що граючи в Комсомольську ми в думках все таки триматимемо матч з «Шахтарем».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: