Василь Івегеш: "У матчі із "Зіркою" добрим результатом для нас буде навіть поразка з мінімальним рахунком"

06 вересня 14:22
Переглядів: 112
івегеш

5 вересня футболісти ФК Тернопіль провели передматчеве тренування на стадіоні Зірка, де сьогодні відбудеться матч між кіровоградською та тернопільською командами. Головний тренер муніципалів розповів клубній прес-службі про свої враження від тренування та загалом від перебування в Кіровограді.

— Наше тренування відбувалося одразу після кіровоградського. Вдалося кілька хвилин його переглянути. Скажу по правді, тернопільські футболісти в порівняні з суперником виглядають зовсім юними. Чого варті досвідчені брати Григорій та Борис Баранці, Ігор Чередніченко, Андрій Мостовий, воротар Дмитро Козаченко, потужний Іван Рудницький, гренадери Гліб Конопацький, Павло Поштаренко, Єгор Кривошей. Також на мене сильне враження справила інфраструктура ФК Зірка. З нею кіровоградський клуб хоч сьогодні може грати в українській Прем’єр-лізі. Більше того, саме здобуття цього статусу наш суперник прагне цього сезону. Тому Зірку ми до певної мір боїмося і добрим результатом для нас буде навіть поразка з мінімальним рахунком. Хоча, зі своєї сторони скажу, що тернопільські хлопці віддадуть всі сили, щоб достойно зіграти у Кіровограді, — зазначив Василь Івегеш.

Зауважимо, що в складі ФК Тернопіль мають місце серйозні кадрові втрати, адже не зможе через травму взяти участь у матчі з Зіркою півзахисник Василь Чорний та дискваліфікований оборонець Ігор Курило.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: