Василь Івегеш: "У разі позитивного результату в Стрию, ФК "Тернопіль" на 40% гарантуватиме собі вихід до першої ліги"

17 травня 10:34
Переглядів: 96
івегеш

Напередодні поєдинку ФК «Тернопіль» у Стрию проти місцевої «Скали» головний тренер муніципалів Василь Івегеш розповів клубній прес-службі про останні новини з табору команди.

– Як ФК «Тернопіль» готувався до поєдинку зі «Скалою»?

– Як такої, цілісної підготовки у нас не було. Одна частина команди тренувалася в Тернополі, а інша – тільки у четвер, 15 травня, ввечері приїхала з Запоріжжя, де в складі студентської команди ФК «Тернопіль-Педніверситет» захищала честь вузу на фінальній частині чемпіонату України серед команд ВНЗ. Фактично разом колектив зміг зібратися лише на передматчевому тренуванні.

– Чи матимете проблеми зі складом, адже відомо, що травмований основний форвард команди Богдан Семенець?

– На сьогодні час така проблема дійсно є. На передматчевому тренування оцінимо рівень готовності Семенця, як і інших гравців до матчу в Стрию, відповідно приймемо рішення, які виконавці гратимуть зі «Скалою».

– Якою буде тактика команди на звітний поєдинок?

– Граючи на виїзді, діятимемо від оборони. Головне – не пропустити, а свій шанс у атаці ми матимемо.

– На Вашу думку, поєдинок у Стрию буде ключовим у плані здобуття тернопільською командою путівки до першої ліги?

– У разі позитивного результату в Стрию, ФК «Тернопіль» на 40% гарантуватиме собі вихід до першої ліги.

– Як оцінюєте рівень суперника?

– Ми поважаємо і до певної міри боїмося «Скалу», адже знаємо, що це бойова команда, яка в поєдинках з нами бореться з першої і до останньої хвилини. До того ж у другій лізі саме ФК «Тернопіль» і «Скала» залишилися єдиними командами з Західного регіону України, відповідно матч між нами набуде статусу західноукраїнського дербі. Переконаний, що поєдинок у Стрию буде цікавим та безкомпромісний, а переможе у ньому сильніший.

– Коли команда виїздить до Стрия?

– Зранку в день поєдинку поснідаємо в Тернополі і о 10.30 візьмемо курс на Стрий. Кілька годин займе переїзд на Львівщину, а вже о 16.00 арбітр дасть свисток про початок матчу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: