Василь Івегеш: "У "Зірки" практично немає слабких місць"

05 вересня 19:30
Переглядів: 92
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш на прохання клубної прес-служби розповів, як команда готуються до важливого з турнірної точки зору виїзного поєдинку проти кіровоградської «Зірки»:

– До матчу в Кіровограді готуємося в звичному режимі. Знаємо, що «Зірка» – команда добротна, тому нам буде важко їй протистояти. Поєдинок практично буде за шість очок, адже суперник знаходиться поруч з нами в турнірній таблиці – в нас 9 очок, у них – 8.

– Як будете вирішувати кадрові проблеми, адже не зможе через травму взяти участь у матчі півзахисник Василь Чорний та дискваліфікований оборонець Ігор Курило?

– Це складне питання, адже доведеться на поле випускати молодих футболістів, які ще не наскільки вправні, щоб гідно замінити своїх старших колег. Ще для себе не вирішив хто гратиме на позиції заднього захисника. Це буде Андрій Дубчак, якому доведеться змінити позицію, або ж Сергій Куріцький. У середній ланці гратиме хтось з молодих, можливо, Сергій Полянчук.

– Кого з гравців команди суперника боїтеся найбільше?

– Ми продивилися всі останні матчі кіровоградців. Особливість «Зірки» те, що навіть у тих поєдинках, які вони завершили не на свою користь, мали ігрову перевагу. Кожен гравець «Зірки» складає небезпеку, і це не дивно, адже команда ставить завдання виходу в Прем’єр-лігу. Можу відзначити братів Баранців, котрі відомі нам за суперництвом проти тернопільської «Ниви» у складі якої вони виступали минулого року. Загалом, усі лінії «Зірки» збалансовані , практично в неї немає слабких місць.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: