Василь Івегеш: "В думах "Зірка", натомість ще треба провести матч проти "Університету"

15 квітня 10:30
Переглядів: 94
Івегеш

Отримавши дві вихідних дні на Великодні свята, футболісти ФК «Тернопіль» у вівторок, 14 квітня, поновили тренування.

За словами головного тренера ФК «Тернопіль» Василя Івегеша, сьогодні відбулася легка пробіжка, після якої команда відвідала сауну. Завтра гравці муніципальної команди, які захищають кольори студентського колективу ФК «Тернопіль-Педуніверсиет», проведуть офіційний матч студентського чемпіонату України серед команд ВНЗ.

– Хоча у думах ми готується до календарного матчу першої ліги проти кіровоградської «Зірки», натомість ще треба провести матч студентської ліги проти чернівецького «Університету». В разі позитивного результату, ФК «Тернопіль-Педуніверситет» не залежно від поєдинків останнього туру з першого місця дивізіону «Захід» зможе вийти до фіналу «чотирьох» чемпіонату України серед команд ВНЗ, – зауважив Василь Івегеш.

Зазначимо, що матч ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – «Університет» (Чернівці) відбудеться на стадіоні педагогічного університету. Початок о 14.00.

На наступний день, 16 квітня, у ФК "Тернопіль" відбудеться передігрове тренування та теоретичне заняття, а вже в п’ятницю, 17 квітня,  на наш чекає цікавий поєдинок 22 туру, в якому наші земляки зустрічатимуться з кіровоградською «Зіркою».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: