Василь Івегеш: "Всі гравці здорові і готові показати якісний футбол"

27 серпня 09:29
Переглядів: 96
Івегеш

Завершилося передматчеве тренування ФК «Тернопіль» у Полтаві. Про його перебіг та готовність команди напередодні важливого поєдинку з ФК «Полтава» клубній прес-службі розповів головний тренер мунципалів Василь Івегеш:

– На тренуванні наші футболісти багато працювали з м’ячем, відпрацьовували різні тактичні схеми, пробивали стандартні удари. На щастя, всі футболісти здорові і готові показати якісний футбол. Немає у нас і дискваліфікованих.

Що ж до суперника, то «Полтава» – це добротна команда, ми її цінуємо, до певної міри боїмося, адже знаємо їхню силу (кубкова перемога над прем’єр-ліговим донецьким «Металургом» тому підтвердження) та завдання на сезон. Водночас, зі своєї сторони намагатимемося продемонструвати хорошу гру.

А ще, нещодавно, на відкритті клубного стадіону, познайомився з президентом футбольного клубу «Полтава». Це людина фанатично віддана футболу і, такої ж відданості він вимагає і від тренерів та футболів. Переконаний, матч принесе чимало позитивних емоцій справжнім поціновувачем футболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: