Василь Івегеш: "З налаштуванням на гру проти ФК "Суми" проблем не повинно бути"

01 листопада 16:43
Переглядів: 70
івегеш

Як проходить підготовка ФК «Тернопіль» до гри з ФК «Суми», з якими проблемами зіштовхнувся тренерський штаб клубній прес-службі розповів головний тренер муніципалів Василь Івегеш.

– Ми «тягнемо» першу лігу і студентський чемпіонат, тому нам зараз не просто. Сьогодні за планом зібрав всю команду. Ті футболісти, які вчора грали матч студентської ліги працювали на тренуванні менш інтенсивніше, ті що не грали – більш інтенсивніше. Опісля тренування їдемо в сауну, щоб відновити гравців від останніх виснажливих ігор. У п’ятницю-суботу будемо планомірно готуватися до матчу з Сумами.

– Сьогодні на тренуванні присутні Сергій Полянчук та Тарас Гром’як, які донедавна ще були травмовані. У якому вони стані та чи можна очікувати на їх появу в недільному матчі?

– Громя’к уже грав матч студентської ліги, навіть зумів відзначитися забитим голом. Полянчук ж до останнього часу працював індивідуально, натомість віднедавна працює в загальні групі. На 80-90% він готовий до недільної гри, тому розглядатимемо можливість його участі в поєдинку з ФК «Суми».

– Нещодавно Ви повідомляли, що цього тижня стане відомо, чи зможе травмований Богданов ще цьогоріч допомогти команди. Яка ситуація з ним?

– На сьогодні він ще лікується вдома. У мене була з ним розмова. В найближчий понеділок він має розпочати тренуватися за індивідуальною програмою. Дуже хотілося б, щоб Богданов нам ще допоміг.

– Ваш суперник знаходиться нижче за ФК «Тернопіль» в турнірній таблиці. Чи не буде складності з налаштування?

– У ФК «Суми» 20 очок, ми не далеко відірвалися від суперника, тому з налаштуванням на гру проблем не повинно бути. Слабких команд у першій лізі немає, тому не може такого бути, що ми когось недооцінюємо. Для більшості команд першої ліги – кожна гра як фінальна, адже ніхто не хоче програвати. Якщо хтось у якомусь матчі дасть слабинку, суперник за це наказує, відповідно команда недобирає очок і скочується вниз по турнірній таблиці. Тому ми серйозно готовимося до цього матчу. Хочеться, щоб нас прийшли підтримати якомога більше вболівальників, а футболісти зі своєї сторони будуть намагатися реабілітуватися за поразку в Олександрії.

– Підходить до завершення календарний рік. На Вашу думку, чи в гравців уже накопилася втома, чи вони ще зможуть на високих швидкостях провести три матчі, що залишилися в 2014 році?  

– Однозначно, втома є, адже в нас була важка друга ліга, не менш складні матчі маємо в першій лізі, також повинні тримати марку і в студентській лізі. Тримаємося за рахунок зимового багажу, однак така велика інтенсивність ігор зумовила значну кількість травм, відповідно на більшість матчів не можемо вистати оптимальний склад. Але за рахунок молодих, які беруть участь у студлізі, намагаємося готувати гідну заміну тимчасово вибулим футболістам. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: