Василь Івегеш: "За останній тиждень зроблено всю роботу, яку запланували"

30 січня 21:13
Переглядів: 267
Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш підбив підсумки тижневого циклу першого тренувального збору в 2016 році:

– Зібрали хлопців дещо із запізненням. Планували розпочати збір 21 січня, але вийшло так, що була пауза у кілька днів. У підсумку команда розпочала працювати з 25 січня. За останній тиждень зроблено всю роботу, яку запланували. У останній день тижневого циклу працювали на станціях. Після них дав футболістам один день відпочинку, в понеділок команду знову збираємо і далі працюємо за визначеною програмою. Наприкінці збору традиційно хочемо провести товариський матч, можливо двома складами. Нині шукаємо спаринг партнера, бажано з числа майстрівських команд. Загалом перший збір триватиме 14 днів.

– У ЗМІ з’явилася інформація, що першим спаринг партнером ФК «Тернопіль» може стати чернівецька «Буковина»…

– Щодо потенційного спарингу, то і справді, до нас телефонував один з тренерів «Буковини» Богдан Самардак. На разі у понеділок маємо визначитися конкретно по даті, годині та чи це будуть матчі двома складами чи одним.

– Шанувальників ФК «Тернопіль» цікавить кадрове питання.

– Мені приємно, що практично всі футболісти залишилися в команді. У тому числі працює в нами і Ігор Курило, хоча його дуже хотів бачити один з клубів Прем’єр-ліги. З’явилися молоді футболісти з наших груп підготовки – ліцею та студентської команди, на яких уважно продивляємося та в майбутньому на них розраховуємо. Також у пошуках нападника, який би міг гідно замінити Богдана Семенця, який пішов від нас влітку і без нього нам було дуже важко у нападі. Окрім того, змужніли молоді гравці атакувального плану Артур Дорі, Тарас Кривий, Юрій Соколовський. Дуже сподіваюся, що вони допоможуть нашій команді у весняних матчах першої ліги.

– Цього тижня не займався у загальній групі другий воротар Володимир Кравчук…

– Володя у нас у команді. Ми його на тиждень відпустили до рідних у Польщу. З дня на день він має повернутися і працюватиме на рівні з усіма.  

– Чи визначилися в майбутніми тренувальними зборами?

– До першої половини лютого працюватимемо в Тернополі, за цей час визначимося в основною обоймою у кількості 20 чоловік. Що до наступних зборів, то приємно, що командою постійно цікавиться наш почесний президент Віталій Надал, котрий сказав, що, мабуть, буде у нас і один виїзний тренувальний збір. Де він відбудеться, поки не відомо, але було б дуже добре, щоб ми могли хоча б 10 днів попрацювати на хороших полях.  

– Чи вирішені фінансові питання, адже наприкінці року були певні заборгованості перед футболістами та тренерським штабом?

– З легкої руки Сергія Віталійовича Надала цього тижня футболістам виплатили майже всі зароблені гроші. Залишився лише невеличкий борг, який обіцяють теж перекрити. Приємно те, що з Нового року я займаюся виключно тренувальним процесом, не думаю про зарплату і борги. Ці питання вирішують інші клубні працівники.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: