Василь Івегеш: "За перемогу над"Ворсклою" хлопці отримали по три тисячі"

25 березня 13:07
Переглядів: 223
Івегеш

"Тернопіль" напередодні битви з "Чорноморцем" вирішив підзарядитися духовною енергією.

"У понеділок здійснили традиційну екскурсію в село Зарваниця, де знаходиться комплекс церковних споруд. Там ми буваємо щороку напередодні першого матчу, і біля чудотворної ікони просимо футбольних богів, щоб вони нас берегли, щоб травми обходили хлопців стороною, - розповів тренер тернополян Василь Івегеш.

- Нас чекає дуже серйозне випробування. Хоча зараз багато говорять, що "Чорноморець" після відходу легіонерів сильно ослаб, але по їх грі з "Таврією" (0:0) я цього не помітив. Одеса в будь-якому стані - фаворит нашої пари, тут ми навіть ілюзій ніяких не будуємо. Адже зіграй ми з "Ворсклою" (яку тернополяни вибили в 1/8 в серії пенальті) ще 10 матчів, в 9 з них напевно б програли. Так і тут. Нерозумно сподіватися перемогти "Чорноморець" за рахунок техніки або тактики. Головне для нас - не поступитися суперникові в самовіддачі та бійцівських якостях, битися від першої до останньої хвилини".

Шанси своєї команди коуч "Тернополя" оцінює в 20%: "Але тільки в тому випадку, якщо строго зіграємо в обороні. Дуже важливо буде вистояти в першому таймі, не пропустити швидкий гол. Тоді суперник почне нервувати, а ми відчуємо упевненість". Хоча на великі премії в разі успіху господарям розраховувати не доведеться. "Ми дуже небагатий клуб. За перемогу над "Ворсклою" хлопці отримали по три тисячі - тільки не кажіть нікому, а то засміють, - жартує Івегеш.

- На першому місці у нас не грошова, а ігрова мотивація. Наші футболісти в таких матчах грають заради свого іміджу, заради свого майбутнього. Ну і, звичайно, щоб подарувати свято людям. Те, що стадіон буде повний, - це факт. Останні дні біля кас постійно черга. Мають приїхати 200 уболівальників з Одеси, і, наскільки я знаю, є домовленість, що за дві години до матчу фанати обох клубів проведуть спільну ходу до арени - як символ дружби різних регіонів".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: