Василь Івегеш: "Задоволений самовіддачею футболістів"

04 квітня 17:12
Переглядів: 175
Василь Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш на післяматчевій прес-конференції розповів завдяки яким чинникам його команді вдалося перемогти ФК «Полтава» (1:0):

– Спаринг з луцькою «Волинню» пішов нам на користь. Всі команди першої ліги вдало грали і навіть перегравали клуби Прем’єр-ліги. Я їм по доброму заздрив і думав, як так може бути, вони виграють, а ми програли з великим рахунком (поразка 0:5  – авт.). Але з тієї гри зробили правильні висновки і в матчі з ФК «Полтава» ми були зовсім іншою командою. Команда – яка боролася, чіплялася за кожен м’яч, бо дуже хотіли виграти. І якщо чесно, наша команда була трішки цікавіша по бажанню, аніж наш противник. Ми менше помилялися і таки забили гол, який приніс нам успіх і перемогу.

– Що сталося з Вашою командою після забитого голу, ФК «Тернопіль» віддав ініціативу, суперник мав кілька моментів, щоб зрівняти рахунок?

– Ми дещо сіли назад, прагнучи зберегти переможний рахунок. Так, трішки в цей час була, як кажуть футболісти, «запара», але незадовго ми вирівняли гру, в певній мірі її контролювали і навіть створили кілька моментів, щоб вдруге відзначитися. Я не думаю, що ми підсіли, фізично гравці витримали до завершення матчу тому, не дивлячись на важке поля, сніг пішов нам на користь. Водночас, боюся навіть додому йти, зараз недоброзичливці знову скажуть, що нечесна гра, хтось на когось ставить, але повірте одне – ми намагаємося грати в чесний футбол. І якщо взяти останні ігри, то я задоволений самовіддачею футболістів, адже з дев’яти можливих очок, нам вдалося здобути всі дев’ять. Хоча, зауважу, що на матч зі «Сталлю» з Алчевська ми не виїздили, бо суперник призупинив виступи в чемпіонаті.

– Пане Василь, Ви зазначили, що команда вже здобула в весняній частині сезону 9 очок. А чи рахували, яка кількість очок Вас влаштовуватиме наприкінці чемпіонату?

– Ми зараз їдемо в гості до дуже серйозних команд, тому думати про майбутні очки та рахувати прохідний бал на прохід у Прем’єр-лігу не будемо, адже підвищується в класі лише одна команда. Але скажу одне – ми будемо боротися в кожному матчі за кожне очко.

– Сьогодні джокер ФК «Тернопіль» Сергій Полянчук не реалізував свої моменти, що сталося?

– Сергій мав велике бажання відзначитися, мав два гольових моменти. Я радий за нього, що вони в нього виникають, впевнений, що він свої голи заб’є в інших поєдинках.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: