Василь Івегеш: "Завдання номер один – зберегти кістяк команди!"

23 червня 13:05
Переглядів: 121
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш на прохання клубної прес-служби розповів, якою буде підготовка команди до нового футбольного сезону та які кадрові зміни очікують на муніципалів у міжсезонні.

– З чого розпочалася підготовка до нового футбольного сезону?

– Сьогодні більша частина футболістів пройшли медичний огляд, решта, приїжджі футболісти, зроблять це завтра. Традиційно тренувальні збори розпочалися з пробіжки, потім була сауна. З завтрашнього дня розпочинаємо основну роботу. Вона складатиметься з щоденних дворазових тренувань протягом тижня (вівторок – п’ятниця). На вихідні футболісти отримають дводенний відпочинок, а з 29 червня стартує 12-денний тренувальний цикл під час якого команда безпосередньо готуватимемося до чемпіонату. Зауважу, що п’ять наших футболістів їдуть на збір студентської збірної України. В Тернополі ж тренувальним процесом керуватимуть мої помічники Анатолій Петрович Назаренко та Василь Іванович Чорний. У них є розписана тренувальна програма по днях. Думаю, що тренувальні збори пройдуть успішно. Якщо два роки тому ряд футболістів ФК «Тернопіль» прилетіли з Універсіади з Казані (Росія) фактично одразу на перший матч до Миколаєва, то після цьогорічної Універсіади, яка пройде Кореї, ми матимемо як мінімум 10 днів до початку чемпіонату. Відповідно збірники і ті футболісти, які готуватимуться в Тернополі, підійдуть зіграними і в оптимальній формі до старту сезону.

– Хто команду залишив і чи є в  ФК «Тернопіль» новачки?

– Воротаря Серія Русана ми відпустили. Я вже говорив, що він повинен бути першим номером, але у нас є Сергій Чернобай, котрий являється голкіпером студентської збірної, відповідно ми маємо ставити його. Також відпустили Сергія Кушецького тому, що він практично не виїзний, сумує за рідним домом, і виявив бажання повернутися назад у Брошнів. Щодо решти футболістів, то всі, окрім Ростислава Волошиновича, прибули на перший тренувальний збір. Причини відсутності Ростислава мені поки не відомі. Щодо новачків, то в перший тренувальний день таких не було, а вже завтра має приїхати на перегляд воротар зі Львова та півзахисник з Рівненщини.

– Всіх цікавить питання, чи продовжить виступи у ФК «Тернопіль» Богдан Семенець. На сьогодні вже відомо, чи погодився він далі захищати кольори тернопільської команди?

– Завдання номер один – зберегти кістяк команди! І в деякій мірі це нам вдається. Щодо Семенця, то з Богданом ми ведемо перемовини. В нас ще є час, адже в Семенця контракт до 25 липня. Думаю, що до заявочної кампанія (15-20 липня) питання по Богдану буде закрито.

– На трансфер було виставлено шість футболістів, два з яких вже покинули ФК «Тернопіль». Решта – тренуються, тобто Ви на них ще розраховуєте?

– Футболістам, яких виставили на трансфер сказали: якщо знайдуть команду, то можуть пробувати свої сили там. Але сьогодні вони в обоймі, з ними ще не мав розмови на предмет їхніх планів. Ми придивлятимемося, як вони працюватимуть на тренуваннях і тоді прийматиме рішення по цих футболістах.  

– Сьогодні з командою тренувався молодий вихованець клубної школи Андрій Різник (2000 р.н.)...

– Різника ми пробували ще зимою, але його тоді підвело здоров’я, він практично цілу зиму хворів. На сьогодні він готовий тренуватися, буде біля основної команди, а там побачимо. До слова, йому ще потрібно виступати за збірну області (ДЮСШ). Адже ми домовилися з тамтешніми тренерами, що він їм допоможе.  

– Чи зверстаний календар спарингів ФК «Тернопіль» на підготовчий період?

– Плануємо провести три спаринги. На сьогодні ні конкретних дат, ні конкретних суперників ще немає, адже команди не знали точно коли розпочнеться новий чемпіонат, відповідно ще не планували суперників у контрольних матчах. Тепер, коли дата вдома (25 липня), від неї відштовхуватимемося і шукатимемо спаринг-партнерів.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: