Василь Кардаш: "У Прем'єр-лізі склалася досить непроста ситуація"

12 квітня 08:50
Переглядів: 173
кардаш

Екс-гравець "Карпат" Василь Кардаш поділився своєю думкою щодо поточного стану справ в українському футболі. 

- У Прем'єр-лізі склалася досить непроста ситуація, деякі команди переживають важкі часи, і невідомо, чи зуміють взагалі закінчити цей сезон. Для того щоб підтримувати життєдіяльність клубу вищого дивізіону потрібні солідні фінансові вливання.

У ситуації, яка склалася в країні, далеко не кожен господар може дозволити собі витрати на футбол. Звичайно, було б ідеальним, якби в прем'єр- лізі грало 16 команд, але всім зрозуміло, наскільки це завдання важко втілити. 

Крім того, зараз абсолютно неясно, хто займе місце «Таврії» і «Севастополя», якщо вони переїдуть до Росії. За ідеєю, цей пробіл повинні заповнити клуби з першої ліги, але про що говорити, якщо до виступів на високому рівні, по суті , готовий тільки донецький «Олімпік». Всі решта навряд чи потягнуть такий серйозний рівень, де зовсім інші вимоги. Мені здається, що в будь-якому випадку повинен бути дотриманий спортивний принцип. Вважаю не зовсім нормальним, коли місця першолігових команд через фінансові причини займають ті, хто по ідеї повинен був знизитися в класі. 

Можливо, вихід з положення полягає в наступною схемою: чим вище клуб знаходиться в турнірній таблиці прем'єр-ліги, тим більшим буде його внесок за участь. Не секрет, що в лідерах українського футболу числяться команди, у яких все досить благополучно. За рахунок цих грошей можна підтягнути інфраструктуру команд, які не можуть собі це дозволити. Упевнений, для грандів не буде сильно накладно допомогти менш заможним клубам. 

В цілому, ситуація дуже непроста - навряд чи хтось візьметься спрогнозувати, чим це все закінчиться. Було б непогано, якби поточний чемпіонат завершився без будь-яких незапланованих втрат. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: