Василь Кардаш: "Як патріот, мій прогноз – перемога збірної України"

08 вересня 21:05
Переглядів: 86
Василь Кардаш

Сьогодні національна збірна України розпочне відбірну кампанію до Євро-2016. Першим нашим суперником буде команда Словаччини. Дехто із фахівців каже, що словаки будуть нашими головними конкурентами у боротьбі за друге місце в групі. 

Детальніше про матч Україна – Словаччина ми розпитали у екс-гравця "синьо-жовтих" Василя Кардаша.   

- Зараз у Європі слабких команд практично не залишилося, тому потрібно серйозно ставитися до будь-якого суперника, - каже Василь Ярославович. – Не варто недооцінювати і команду Словаччини. Ось греки розпочали відбір із домашньої поразки. Переконаний, у цьому відбірному циклі буде чимало сенсацій.

- Україна здатна бути автором однієї такої сенсації зі знаком плюс?

- Завжди уболіваю за нашу збірну, підтримую її… Взагалі, у нас є непогані шанси на вдалу відбірну кампанію.

- Нашій збірній не можуть допомогти Коноплянка, Ротань, Хачеріді, Гармаш. Без цих футболістів змінився малюнок гри «синьо-жовтих»?

- Я би не робив якихось висновків по спарингу із Молдовою. Як зміниться гра «синьо-жовтих» без згаданих вами футболістів, покаже лише офіційний матч. Можна лише констатувати, що ці виконавці могли би підсилити гру збірної України. Їх буде не вистачати. Але у Михайла Фоменка є і інші добротні виконавці, які можуть нівелювати відсутність лідерів.

- Ризикнете спрогнозувати результат матчу?

- Як патріот, мій прогноз – перемога збірної України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: