Василь Карленко: "Ми не обіцяли у чоловіків медаль"

22 лютого 22:50
Переглядів: 187
Карленко

Головний тренер збірної України Василь Карленко прокоментував результати Олімпіади в Сочі для збірної України.

«Сьогоднішній виступ чоловіків в естафетній гонці міг бути кращим, якби хлопці стріляли. Не пішла стрільба і ми бачили, що кілька країн, які стріляли з мінімальною кількістю промахів вони могли претендувати на перемогу. Наші спортсмени, якби вони так стріляли, як уміють, могли б бути в шістці найсильніших. Але так сталося. Дев'яте місце - це не погане місце враховуючи конкуренцію. Але це місце нижче наших можливостей.

Ми не обіцяли у чоловіків медаль. Ми говорили, що чоловіки мають шанси на успішний виступ. Такий шанс був і у Дериземлі в індивідуальній гонці, і у Семенова в індивідуальній гонці. Якби вдало склалася стрільба, можна було б від них отримати довгоочікуваний результат, який вчора отримали наші жінки в естафетній гонці».

Враховуючи потенціал чоловічої команди, враховуючи особливості, в яких вони готувалися багато років, враховуючи в цілому всю систему чоловічий розвитку чоловічого біатлону, я задоволений. І наші хлопці мають хороші перспективи на майбутні Олімпійські Ігри. Сьогодні чітко вималювалася трійка спортсменів. Це Сергій Семенов, це Артем Прима, це Дмитро Підручний, які складуть кістяк нової збірної України на наступних Зимових Іграх», - вважає Карленко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: