Василь Карленко: "Олена Підгрушна завжди хворіє у січні"

28 лютого 14:50
Переглядів: 72
карленко

Головний тренер збірної України з біатлону підвів підсумки Олімпіади. За його словами суттєво завадила біатлоністкам хвороба.

— У мене в душі була думка, що ми можемо завоювати і п'ять медалей. Але є ряд факторів, які втрутилися в наші можливості. І я вважаю, що про ці фактори повинні знати всі. Насамперед, це здоров'я ...

Зазвичай в грудні під час чемпіонату України наші спортсмени починали хворіти, тому ми планували відпустити їх додому, звільнивши від участі в ЧУ. У нас виникли організаційні проблеми — ми змушені були залишитися в Європі, і довелося коригувати плани. Але тут нас дістали вірусні інфекції. Це почалося в середині січня. Валя Семеренко та Підгрушна практично вилетіли з підготовки Вони мені говорили... "У нас м'язи як мотузки..." А для того, щоб повністю одужати і відновитися функціонально — на це потрібно не менше місяця. Тому так і вийшло, що Валю в перших гонках вистачало тільки на два круга. Вона мені говорила, що на останньому колі мало не втрачала свідомість ... Її вистачало лише на 70% дистанції. Тому це головна причина, яка не дала їй можливості добути особистої медалі.

З Підгрушною була інша проблема — вона завжди хворіє в січні. На жаль, сталося це і зараз.

До кінця Олімпіади дівчата трохи відійшли, але між спринтом і естафетою був кризовий момент. Але перемога в естафеті була здобута насамперед завдяки величезній підготовчій роботі, яка була виконана до Ігор. Але якби не ці фактори, про які я сказав вище, то досягнення були б ще вагомішими.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: