Василь Карленко: "В індивідуалці замість Седнєва вийде Підручний"

10 лютого 19:47
Переглядів: 224
Підручний

Головний тренер збірної України з біатлону Василь Карленко був трохи засмучений виступами хлопців у гонці переслідування. Адже до її початку він розраховував на більш успішний виступ. Але щось не склалося із самого початку, коли несподівано впав наш лідер Андрій Дериземля.

«Гонка не склалося вже з самого початку. Адже ніхто не очікував, що Андрій Дериземля впаде, а ми ж дуже на нього розраховували і робили ставку. Але що тепер посипати голову попелом. Щодо результатів інших хлопців, то в спорті їх важко спрогнозіроват, - сказав Василь Карленко.

Не спрацював трохи Артем Прима, але ж це його перша Олімпіада і потрібно до цього ставитися з розумінням. Це досвід, який надалі дасть результат. Ось Мартен Фуркад дочекався свого шансу і подивіться, як «вистрілив»...

Тепер головне наше завдання індивідуальна гонка. Ми постараємося до неї підійти в хорошій готовності. Адже навіть спочатку ми робили ставку саме на цю гонку.

Чи будуть якісь зміни? Так, ми про це вже говорили. Плануємо, що в індивідуалці замість Сергія Седнєва побіжить Дмитро Підручний. Це майбутнє нашого біатлону і ми надамо хлопцю можливість отримати неоціненний олімпійський досвід. Адже попереду у нас ще дуже багато стартів на Кубках світу і треба навіть тут дивитися вперед. За молодими хлопцями майбутнє нашого українського біатлону».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: