Василь Карленко: "З естафетою Дмитро Підручний в цілому впорався"

17 січня 13:47
Переглядів: 84
Карленко

Головний тренер збірної України з біатлону Василь Карленко дав оцінку виступу тернопільського біатлоніста на першому етапі естафети у Німеччині.

— Коментуючи виступи Дмитра Підручного в естафеті Рупольдінгу, президент федерації Володимир Бринзак висловив думку, що ми, нарешті, знайшли стартера. Вас Діма також переконав своїм виступом?

— Ми постійно шукали варіанти першого етапу для естафети, і процес цей був непростим. Як базовий варіант у нас йшов Саша Біланенко, але в якості запасного ми використовували Сергія Семенова. Але ми бачили, що Семенов більше здатний реалізувати себе на заключних етапах естафети — він не настільки різкий, працює більш плавно, урівноважений у стрільбі ... Тому оптимально для нього — відпрацювати на третьому-четвертому етапі. У Біланенко ж останнім часом не все виходило, тому ми змушені були шукати й інші варіанти. Було прийнято рішення спробувати в цій ролі Підручного. У тому пошуку нас підтримала Федерація. У Діми вже був скромний досвід стартера в його юніорській кар'єрі, цей фактор ми теж враховували. І Діма в цілому впорався. Більш того, якщо в олімпійській естафеті він знову побіжить перший етап, то, впевнений, зуміє відстріляти із ще меншим числом запасних патронів. Але на сьогоднішній день говорити, що саме Підручний буде стартером, ми не маємо морального права.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: