Василь Копитко з Новояворівська - срібний призер юнацького чемпіонату України з літнього біатлону

31 серпня 20:00
Переглядів: 62
Біатлон

30 серпня 2016 р. в м. Чернігові на базі позашкільного навчального закладу «СДЮШОР з лижного спорту» завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків і дівчат, присвячений пам’яті ЗТ України Бориса Зоріна.

Львівщину представляли 6 спортсменів – вихованців новояворівської школи біатлону: Володимир Фірцович, Василь Копитко, Олег Патласов, Сергій Партика, Юлія Городна, Олеся  Станько та тренер представник  Іващишин А.М.

Найкращий результат продемонстрував Василь Копитко, який виборов ІІ місце на дистанції спринт-крос 3 км зі стрільбою й фінішував шостим на дистанції 6 км на лижеролерах. Володимир Фірцович посів 5 місце на цій 6-км дистанції.

Автор: Оксана Вацеба