Василь Козар: "Ми могли вигравати турнір, однак завдяки певним людям, до фіналу не потрапили!"

20 серпня 14:21
Переглядів: 227
Василь Козар

Головний тренер львівської гандбольної «Галичанки» Василь Козар прокоментував виступ команди на міжнародному турнірі у польському місті Еленя-Гура.

Серед шести команд учасниць срібний призер чемпіонату України посів третє підсумкове місце.

«Перш за все хотів би відзначити користь таких турнірів, - каже Василь Козар. – Для нас головне було награти певні тактичні схеми, а не обов’язково виграти перше місце. Поклавши руку на серце, зізнаюся, що ми спокійно могли вигравати цей турнір, однак завдяки певним людям, а саме арбітрам, до фіналу не потрапили. Там хотіли зіграти з полячками, зокрема з господарками турніру, однак не сталося. У грі зі срібним призером чемпіонату Чехії кілька незрозумілих свистків арбітрів не дозволили нам перемогти в основний час, а у серії пенальті суперник був фартовішим. Незважаючи на це, турніром я задоволений. Як на як, третє місце – також непоганий результат. Було б дуже добре, якби у нас була можливість зіграти ще на кількох таких стартах.

Починали змагання не надто успішно. Було помітно, що дівчата були дещо скованими, тому не могли продемонструвати своїх кращих якостей. А потім «Галичанка» розігралася і все було добре. Чеську «Славію» ми повинні були проходити. За потенціалом ми є сильнішим за цього суперника.

Хотів би відзначити гру на турнірі трьох гандболісток – Наталію Савчин, Марію Гладун та Тамару Смбатян. Останню фактично усі тренери визнали MVP турніру, - сказав Василь Миколайович.

Пресс-служба ТК "Шувар"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: