Василь Козар: “Ми вийшли на пік форми”

08 лютого 17:10
Переглядів: 320
Василь Козар

Василь Козар про останні поєдинки проти “Карпат” та “Дніпрянки”, про проблеми сьогодення команди та про плани на майбутнє.

- Після матчів з “Карпатами” турнірні плани якось підкорегувались? Ніби і виграли одну гру в “Карпат”, але одну й програли. А ще три виїзні ігри проти них попереду.

- Ще є шанс, а ми ніколи шанси не втрачаємо. Ми знаємо свою силу. Ось навіть по іграх з “Дніпрянкою” – ми зіграли в Ужгороді, де все проти нас, але ми впевнено перемогли. Я бачу потенціал “галичанок” і я бачу команду “Карпати”: в нас є шанс! 1:1 ми граємо в Ужгороді, або дві гри виграємо…

- Ну і не факт, що вони не втратять очки ще по ходу сезону…

- Тобто половина чемпіонату – в нас ще всі шанси, всі надії. Нажаль так сталось… Я вже казав про брак ігрової практики… На гру з “Дніпрянкою” ми вийшли на той пік форми, на який я очікував. А ось з “Карпатами” десь (особливо в першій грі) не вистачило досвіду тих ігор, які мали б зіграти.

- Тобто це вже пік, чи можна ще очікувати росту команди?

- Судячи з моїх минулорічних планів зараз будуть ігри за іграми і буде зберігатися форма. Ця перерва на Новий рік – вона складна. Бо ми в листопаді багато пропустили, зіграли дві гри, а потім – знов перерва більше місяця. І ця зимова є найскладнішою. Але ми дуже добре попрацювали і  знаю, що в подальшому ми цю форму зберігатимемо аж до кінця сезону. Якщо ми літом готувались і нам цього вистачило до нового року, то на новий рік дуже важливий етап, якого нам має вистачити до кінця сезону.

- З “Дніпрянкою” в чемпіонаті було важче ніж у Кубку Виклику. То питання суддівства?

- Звичайно. Ось що можуть судді “витворити” в нашому чемпіонаті. Є група людей, які нам доводять, що вони можуть все вирішити. Нехай вони вирішать на європейському рівні! Треба працювати по-інакшому, а не домовлятися. Має бути у всьому спортивний принцип.

- Щодо наступних ігор… Вони пройдуть в Городенці. Зрозуміло, що не хочеться нікого ображати, але де краща підтримка – там, чи у Львові?

- Останнім часом львівський вболівальник активізувався. Ми дуже задоволені, нас підтримують і нам дещо шкода, але в нас була домовленість з Городенкою ще минулого року. Як ви знаєте, що в нас є дівчата-вихованки Городенки, ми добре співпрацюємо, і збори ми там проводимо. Найголовніше, що там прекрасний зал. Якщо наступного сезону ми не зможемо у Львові проводити ігри, то ми заявимо як домашній зал в Городенці.

- І ще про зал у Львові: була та проблема, те відоме тренування на вулиці…

- На сьогоднішній день все в порядку. Є домовленість, готується нова угода. Я думаю, що все в нас буде нормально. Знайшлися свідомі люди, які все розуміють прекрасно. Далі все буде спокійно, ні за що не переживаємо.

- Завжди проблемою “Галичанки” було те, що травмованих багато…

- Сьогодні в нас – “лазарет”! В нас вчора на одному тренуванні (я розумію, що десь після емоційного виснаження… Я намагався не робити інтенсивне тренування, але все ж) серйозно травмувалась Савчин і ще Коновалова. Травмована після Ужгорода Косміна, є проблеми у Тамари (Смбатян – В.Г.) знову з ахілом…  І Смолінг – в неї отруєння.

- Таке враження, що ніколи немає у команди всіх здорових!

- То завжди так є в команді… А, ще Чорна “випала”! То так завжди є. От чому травми? Десь недостатньо відпочили, десь не відновилися, десь не ті умови. Скільки в нас факторів побічних, так ще й знаходяться люди, які приносять шкоду, а це потім “вилазить” серйозними травмами. Люди стають каліками деколи в таких ситуаціях. Тому дуже важливо, щоб нас підтримали. Дівчата б’ються, дівчата всі в синяках! Ми гордо співали гімн своєї країни. Це Єврокубки, попри те, що ми потрапили на українську команду. І це єдина команда сьогодні у Львові, яка представляє Україну в Європі. Перший раз в історії ми увійшли в 1/4 фіналу. І цей результат, цих дівчат… Вони вартують того, щоб тренуватись на морозі? Щоб їх із залу виганяли?

- Та в нас в Україні все так робиться. Тим більше у Львові. Бо в Ужгороді свою команду цінують!.. Щодо Кубка Виклику: кого б хотіли побачити суперником “Галичанки”?

- Там всі суперники сильні. Я думаю. що буде дві французькі команди (вже одна є) і голландська. Сербські дуже хороші команди. Та ж голландська дуже хороша. Поїхати, спробувати свої сили…

- Тепер питання трохи веселіше: може ви щось чули про благодійний матч проти футзальної “Енергії” або волейбольного “Баркому”?

- Були попередні розмови, але без конкретики.

- Ще є шанс, а ми ніколи шанси не втрачаємо. Ми знаємо свою силу. Ось навіть по іграх з

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: