Василь Козар: "Ми з дівчатами дуже хочемо до Парижу"

30 березня 10:20
Переглядів: 199
Василь Козар
Трішки більше тижня залишилося львівській «Галичанці» для підготовки до півфінальних ігор Кубка Виклику. Як «Галичанка» готується до цих стартів, ми поцікавились у головного тренера команди, старшого тренера відділення гандболу Львівського училища фізичної культури Василя Козара.

- Василю Миколайовичу, коли і де відбудуться півфінальні ігри Кубка Виклику?

- «Галичанка» зіграє 5-6 квітня у Швеції з командою «Н-65» з м.Геер. Була задумка провести півфінальні ігри у Львові. Хотілося подарувати львів’янам справжнє спортивне свято. Та шведи через ситуацію в Україні відмовилися приїздити до нас.

- А де Вам вдалося знайти кошти на поїздку команди?

- Завдячуємо керівнику Львівської обласної федерації гандболуРоману Федишину, а також ОРСП «Шувар» та СП «Росан». Самі б,звичайно, не подужали таких витрат. Адже лише стартовий внесок до Європейської федерації гандболу за участь у Кубку складає 1,5 тис. євро.

- До півфінальних ігор «Галичанка» готується у Львові?

- На жаль, з певних причин ми не змогли виїхати на навчально-тренувальний збір до Городенки, де хороший зал та й умови загалом, чого нам явно бракує у Львові. Тому готуємося на місці.

Чи не скажеться негативно на підготовці «Галичанки» відсутність у команді провідних гравчинь Єлизавети Гілязетдінової, Тамари Смбатян та Ірини Стельмах, яких запросили до національної збірної на підготовку до матчу відбору на Євро-2014.

- Ми вже переглянули ігри суперниць, визначили їхні слабкі та сильні сторони, знаємо свої. Нам треба було тиждень ударно попрацювати. Справді, план підготовки дещо порушився через виклик дівчат до збірної. І хоч ми прекрасно розуміємо, що не кожен день такий шанс випадає – потрапити до фіналу Єврокубка, але національній збірній відмовити не могли. Та й дівчата, в першу чергу, мають грати саме там – на це націлена уся наша робота.

- 28 березня наша збірна вилітає на відбірну гру у Данію. Чи встигнуть дівчата зіграти за збірну і приєднатися до «Галичанки» на півфінальні ігри Єврокубку?

- Збірна грає у Данії 29 березня. Якщо дівчата потраплять на ці ігри, а це визначиться безпосередньо на зборі, вони все одно встигнуть повернутися. Ми плануємо 1 квітня виїхати до Нового Сончу (Польща), де проведемо дві контрольні гри з місцевою командою, а потім з Кракова потягом рушимо до Щеціна, а вже звідти поромом будемо добиратись до Швеції.

- Наскільки знаю, у підготовці до ігор Вам посприяла колишня гравчиня «Галичанки», тепер гандболістка іноземної команди…

- Добре всюди мати своїх людей (сміється). Насправді нічого тут надсекретного чи шпигунського немає. Просто колишня львів’янка Ольга Ващук у складі турецької команди грала проти шведок в 1/8 фіналу Кубка Виклику. Оля підказала турецький сайт, де ми змогли переглянути ці ігри. Крім того, самі знайшли ще два матчі, які шведки провели зі словачками на попередньому етапі Кубка. Інформації для аналізу назбирали достатньо.

За сприятливого результату гри, хто стане вашим суперником у фіналі?

- За вихід до фіналу суперничатимуть також дві французькі команди. Тож, за будь-якого переможця цієї пари фінал Єврокубка, скоріш за все, відбудеться у столиці Франції. А ми з дівчатами дуже хочемо до Парижу…
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити