Василь Козар про пригоди львівської "Галичанки" у Косово

28 жовтня 15:15
Переглядів: 178
Галичанка Львів

Головний тренер львівської гандбольної «Галичанки» Василь Козар поділився враженнями від матчів у Косово з місцевою «Пріштіною», а також розповів про «теплий» прийом у країні, незалежність якої Україна не визнає. «Галичанка» зуміла вийти до третього раунду Кубка ЄГФ, перемігши суперника у двох матчах з рахунками  26:17 і 26:14.

«До Косово нашу делегацію пропустили, але з серйозними і неприємними пригодами, - каже Василь Козар. - Можна сказати, що прикордонники Косово помстилися нам, українцям, за те, що наші прикордонники не пустили їхню команду на два матчі до Львова. Зібравши паспорти усіх членів нашої делегації та, ретельно їх перевіривши, прикордонники навмисно не віддали паспорт однієї з наших гандболісток і сказали, щоб ми їхали і не утворювали чергу. Нам віддали пачку паспортів і дуже добре, що ми перерахували їх кількість. Уявляєте, що було б, якби ми заїхали уже в Косово без одного паспорта? Навіть не сумніваюся хто б у цьому був найбільше винним…

 Впевнений, що місцеві прикордонники навмисно заховали один паспорт і хотіли створити нам проблеми. Найбільше обурило те, що ніхто з команди суперника нас не зустрів, хоча були певні домовленості та обіцянки. Звісно, з такою ситуацією ми не здавалися, оскільки розуміли серйозність майбутньої проблеми. Ми, будучи уже дуже нервовими, увесь час наполягали на тому, аби повернули паспорт одного з гравців нашої команди і ми в’їхали у Косово. Місцеві прикордонники «жартували» з нами довго, увесь час наполягаючи на тому, щоб ми поїхали з кордону і не утворювали черг. Врешті-решт, через кілька годин паспорт таки знайшовся і ми поїхали на матчі. Порадувало лише те, що жодних печаток у наші паспорти прикодонники з Косово не ставили.

На цьому наші неприємні пригоди у Косово не завершилися. Представники «Пріштіни» навмисно дали нам неправильну адресу нашого готелю і ще певний час ми кружляли у невідомому напрямку. Добре, що місцеві жителі уже нам допомогли добратися до готелю.

Незважаючи на наші перемоги, матчі були дуже і дуже непростими. Особливо в плані характеру, адже суперник грав грубо і неодноразово проявляв характер притаманний балканським командам. Яскравий цьому приклад – перший тайм першого матчу. Як тренер, прекрасно розумів, що у суперника немає рівноцінних замін і ми їх просто таки закатували у другому таймі. Мова йде про фізичну підготовку ротацію складу та певні тактичні схеми.

Обурив також той факт, що, маючи певні домовленості з суперником, не було жодного фінансового фейр-плей. Нам сказали платити за все без винятку, відповідно цей виїзд у фінансовому плані був дещо болючим.

Наш наступний суперник – турецька «Муратпаша». Дуже багатий та сильний клуб, регалії якого говорять самі за себе. Слабкі команди не доходять до півфіналу Кубка ЄГФ. «Муратпаша» у гандболі в Туреччині, як «Галатасарай» у футболі. Буде дуже важко. Побачите скільки людей прийдуть підтримати цю команду на іграх в Анталії та у Львові. До речі, перший матч на виїзді ми граємо 14 листопада, а матч-відповідь – 21 листопада», - сказав Василь Козар, головний тренер «Галичанки».  

Нагадаємо, матчі другого раунду Кубка ЄГФ між «Галичанкою» та «Пріштіною» повинні були відбутися у Львові 17 та 18 жовтня. Втім, команда з Косово до України так і не потрапила. Українські прикордонники не пустили команду з Косово до України, через те, що наша країна не визнає її незалежність.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: