Василь Козар: "У Голландії не обійшлося без фарту"

19 листопада 14:07
Переглядів: 151
Василь КОЗАР

Головний тренер львівської «Галичанки» Василь Козар поділився враженнями від матчу у Голландії, де його команда у першому матчі 1/16 фіналу Кубка Виклику перемогла місцеву команду «Вірто Квінтос» - 24:18.

«Початок матчу нам вдався, - каже Василь Козар. – Вдалося вийти вперед з рахунком 5:1. Хоч ми і лідирували протягом усього поєдинку з різницею у 3-4 голи, у середині другого тайму рахунок став нічийним – 16:16. Спрацював наш запасний варіант ведення матчу. Ми вдало зіграли у нападі та захисті і це дало результат. Коли суперник зрівняв рахунок, нам потрібно було щось змінювати. Знаю, що європейські клуби мають практику у перерві переглянути відео і зрозуміти у чому вони поступаються супернику. Часто так буває, що у другому таймі команда уникає цих проблем.

Загалом, «Вірто Квінтус» - дуже незручна команда як і для нас, так і була б для інших клубів. У багатьох випадках нам пощастило. Якби м’яч не влучав стільки разів у каркас наших воріт, усе могло б скластися по-іншому.  У Львові з ними буде непросто», - сказав Василь Козар.

Нагадаємо, повторний матч між «Галичанкою» та голландською командою «Вірто Квінтос» відбудеться у Львові у суботу, 22-ого листопада у палаці спорту «Галичина». Початок матчу о 15:00.