Василь Козар: "Здивували суперника грою у захисті"

10 лютого 07:25
Переглядів: 656
Василь КОЗАР

Гандболістки львівської «Галичанки» фактично гарантували собі місце у чвертьфіналі «Кубка Виклику».

Комнада Василя Козаря на виїзді розгромила грецький «Амінтас Амінтау» - 26:11. Враженнями від цього матчу поділився головний тренер команди Василь Козар.

- Знав у який гандбол грають в Греції, - каже Василь Козар, головний тренер «Галичанки». – Господарі нам не смогли створити жодних сюрпризів, натомість наша гра у захисті стала для суперника повною несподіванкою. Ми грали у швидкий сучасний гандбол. Це дало нам свій результат. Окрім вдалої командної гри в захисті, добре зіграли воротарі Ліза Гілязетдінова та Марія Гладун. Знаючи характер грецької команди, нам вдалося зламати їхній азарт ще на початку гри. Суперник відчув, що слаблший і зупинився.

- Чи задоволені тим як зіграла команда в нападі?

- Є деякі проблеми. Наразі не в найкращих ігрових кондиціях Тамара Смбатян та Ірина Стельмах. Натомість у захисті добре зіграли дві Наталі – Савчин та Сабова.

- Вас особисто не здивувало те, що «Галичанка» за увесь матч пропустила лише 11 голів?

- У першому таймі пропустили сім голів, а у другому чотири. Нашого темпу суперник не витримав, тому такий і рахунок.

- Яким буде матч у Львові? Він фактично лише формальність…

- Не можу не погодитися. Надіємося, у цьому матчі подаруємо свято нашим вболівальникам. 22 лютого розпочнеться третій тур чемпіонату України, тому усіх гравців треба підвести до хорошого рівня. У матчі-відповіді, можливо, більше зіграють ті гравці, які менше грали у Греції.

 P.S.Матч-відповідь відбудеться у Львові 14-ого лютого. Початок гри в палаці спорту «Галичина» (колишній «Будівельник) о 18:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: