Василь Кравець: Я патріот, але не погоджуюсь з Лужним, щодо критики українських футболістів в Росії

29 листопада 16:30
Переглядів: 118
Кравець

Захисник "Карпат" Василь Кравець розповів хто для нього є кумиром, в якому клубі хотів би грати, а також які відносини в команді з приходом Олега Дулуба.

"Мене виховав спорт, вулиця. Коли я був малий, батьки цілими днями були на роботі, тому я з пацанами постійно грав у футбол. Мама навчила мене, як поводитись виховано. Але вулиця навчила, як поводитись з людьми. Тренер також багато навчив. Після тренувань міг сісти і розказувати, що він неправильно зробив в житті, щоб ми такого не повторяли. Вулиця мене навчила, що треба поважати старших, як правильно жити, як проблеми вирішувати

З дитинства дуже подобався Олег Лужний. Як був малим, мені тренер казав, що це дуже хороший лівий захисник, а я якраз починав грати на цій позиції. Якщо Василь Іванович когось хвалив – значить цей футболіст заслуговував поваги. Був дуже радий з ним познайомитись, коли він прийшов в "Карпати". Правда він нас не тренував, а тільки наблюдав, як нас тренують. Олег Лужний – простий і добрий. Але який він, як тренер – не знаю. Може жорсткий, а може і нє. Пам’ятаю, сказав, що мені треба похудати. Я можу легко набрати вагу і легко скинути. Після відпустки можу мати 86 кг, а за тиждень скинути до 80 кг. Варениками не запихаюсь. Я взагалі їм мало, але коли не тренуюсь, то все відкладається".

Як тільки почав в футбол грати, мріяв попасти в "Карпати". Зараз моя мрія – лондонський "Арсенал". Ще з дитинства любив ту команду, бо там Лужний грав. Якщо все буде добре, життя складеться і я буду старатись, то чого й не поставити собі ціль – Лондон? Мені і місто подобається. Може колись "уеду жить в Лондон", хто знає.

Багато критикують тих гравців, які перейшли в російський чемпіонат. А чому вони перейшли? Хіба вони прямо так за Росію? Ні. Вони перейшли туди, бо так склалась їхня футбольна доля. В Україні їх ніхто не хотів, а нормальний варіант вийшов тільки з Росією. Вони там заробляють гроші і все одно пересилають в Україну. У цьому питанні я не погоджуюсь з Олегом Лужним, який жорстко критикував українських футболістів в Росії. Я теж патріот, але в цьому питанні я думаю не треба плутати роботу і політику. Футбол – це робота. Є ж багато простих людей, які їдуть в Москву на заробітки, але про них чомусь не пишуть, їх не називають ворогами, правда?

З Олегом Дулубом команда стала більш дружна. Видно, що це дуже розумний чоловік, спокійний, але на тренуванні може й виписати. В принципі, так і має бути. Він нас налаштовує на прогрес від матчу до матчу. Не ставить цілі – от до кінця року маємо попасти на шосте місце. Ні. Тренер каже: зробили крок з "Ворсклою", тепер крок з "Шахтарем", а далі в нас "Зоря". Він прихильник поступового розвитку. Не можна за одну гру виграти все. Він нам каже: хлопці, ви можете! І це відкладається, додає впевненості", - розповів Кравець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: