Василь Малик: "Було чимало незрозумілих свистків"

07 жовтня 17:18
Переглядів: 65
малик

Поразкою «Скали» з рахунком 0:2 завершився матч 11-ого туру другої ліги, у якому стрияни мірялися силами з «Реал-Фармою» з Овідіополя, що в Одеській області. У доволі рівному поєдинку «малиново-зелені» знову не перемогли незручного суперника.

Післямова

Василь Малик, головний тренер «Скали»

- Складне футбольне поле, хороший суперник і симпатія арбітра до суперника – причини такого результату. На жаль, через хворобу випав Андрій Кохман, травмований Ігор Синишин і з травмою грав Василь Цюцюра. На жаль, не було можливості підсилити гру. Хлопці старалися у цьому матчі, однак, на жаль, нам не вдалося відігратися. Ми добре грали у перші десять і в останні десять хвилин.

«Реал-Фарма» - хороша команда, яка виходить зі своїх сильних сторін. Мова йде про стандартні положення. Ця команда з цих моментів старається витиснути максимум. Думаю, сьогодні була нічийна гра. Наша команда молода. Суперник сьогодні зміг нас приспати, а потім реалізувати свої моменти. Щодо нас, то в атаці бракувало агресії. В середині поля старалися щось зв’язати. Краща ситуація на полі була коли грав Дмитро Скакун. На жаль, він травмувався і не знаємо, коли він повернеться до тренувального процесу.

Не хочу говорити про кваліфікацію арбітра, але було помітно, що він пробував перевести гру на нашу половину поля. Чимало було незрозумілих свистків. А пенальті нам призначили за такий фол, який навіть не фіксували за межами штрафного майданчика. Та й взагалі вважаю, що фолу в цьому епізоді не було, оскільки двоє гравців тримали за руки один одного.

Микола Лиховидов, президент «Реал-Фарми»

- Не вважаю, що гра була нічийною. Ми перемогли закономірно. Знову нам вдалося забити «Скалі» зі стандарту. Усі попередні матчі проти «Скали» для нас були складними. Сьогоднішній матч винятком не став.

- Сьогодні гравці обох команд чимало апелювали до арбітра…

- Не згоден, що вони апелювали. Можливо, інколи був перебір з криками «ай», «ой». Ми вчимо їх не показувати на полі біль і не лежати на газоні. У нас в команді гравець, який отримує жовту картку за розмови з арбітром, потрапляє під штрафні санкції. Якщо господарі вважають, що їх засудили, то ми готові продемонструвати диски, де нам ставили в одному матчі одразу по два пенальті…


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: