Василь Малик: "Гра йшла до першого голу"

20 листопада 21:42
Переглядів: 143
Василь Малик

Головний тренер «Скали» Василь Малик, прокоментував домашню нічию своєї команди у матчі з МФК «Нафтовиком-Укрнафта» (0:0).

- Хочу подякувати нашим вболівальникам за підтримку у цьому сезоні. Подякувати як вболівальникам так і людям які долучились до сьогоднішньої гри – підготували поле. Повірте, що в такому стані в якому воно було ще вчора і після вчора, то воно фактично ідеальне.

Ми дуже вдячні вихованцям нашої академії U-15, U-17, вдячні студентам наших коледжів, що вони прийшли і допомогли, нашим МНСкам і всім хто долучився до проведення матчу. Без них гра б не відбулась, а якщо б і була, то така, як в матчі «Тернопіль» - «Верес», що футболом назвати складно. Принаймні сьогодні ми грали на зеленому полі, може не на ідеальному але за цих погодних умов воно було досить пристойне.

Зрозуміло, що складна гра. Дуже хороший суперник. Одна з найкращих команд в лізі, яка грає цікавий і атакуючий футбол. Вміють тримати м’яч, вміють атакувати. Дуже хороший і кваліфікований тренер. Відчувається тренерська рука. Можливо в них було трошки більше моментів.

Ми будували гру на контратаках. Зрозуміло було, що гра йшла до першого голу. Раз ніхто не забив значить нічия закономірна. По такій грі хлопці заслужили на це очко. Була самовіддача, було бажання, терпіли. Може перший тайм був такий не дуже. Вони придивлялись, звикали до поля. А в другому таймі вже були качелі, досить відкритий футбол.