Василь Малик: "Гра завершилась після другого голу"

06 квітня 14:10
Переглядів: 169
Малик

Головний тренер стрийської «Скали» Василь Малик поділився враженнями від матчу з київською «Оболонню-Броваром»

Нагадаємо, «Скала» у заключному матчі другого кола у Стрию програла з рахунком 0:2

«Ми програли, а це означає, що ми незадоволені тим як зіграли. Хід гри змінив швидкий пропущений гол, який нас заставив перебудовуватися. Пройти оборону такого суперника як «Оболонь» було непросто. Цей суперник добре підготовлений у різних аспектах гри. У другому таймі додали в агресивності. Свої напівмоменти реалізувати не зуміли, після чого розкрилися і пропустили другий гол. За великим рахунком, коли стало 0:2, грала була уже зроблена.

-Чи перебудовували команду після вилучення у складі суперника?

-Потрібно було перебудовуватися, грати активніше. Додали ще одного футболіста у центр поля, проте створити якусь перевагу нам не вдалося. Можливо, не вгадали з замінами. Пришнівський і Воробей гру не підсилили. Є думка, що потрібно було дати шанс дограти тим гравцям, які і розпочинали матч. Будемо аналізувати цю гру та виправляти наші помилки.

-«Скала» мало створила гостроти в атаці. Це говорить про беззубу гру нападників чи грамотну гру в обороні суперника?

-Мабуть, і те, і те. Попереду нам бракувало активності та агресії. Через ушкодження не тренувався тиждень Цюцюра. Він випав з ігрового тонусу команди. Сьогодні це було помітно. Також не пішла не пішла гра в Андрія Кохмана. Він не був таким корисним як завжди. Окрім того, Віталій Лазаренко також гру не підсилив. Він старався, однак не більше того.

Богдан Пастернак для Галичини Спортивної

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: