Василь Малик: "Наша задача набрати за сезон 36-40 очок"

08 листопада 19:58
Переглядів: 167
Василь Малик

Головний тренер стрийської «Скали» Василь Малик прокоментував нічию (2:2) своєї команди у грі з «Оболонню».

- Вважаю, що рахунок по грі. Матч був напружений. «Оболонь» більше володіла ініціативою, а ми старалися грати у свою гру, розраховуючи на швидкі переходи з оборони в атаку. Під час сьогоднішньої гри були такі собі качелі.

Дуже важке поле, через яке ми втратили свої козирі, а саме командну швидкість. На такому полі важко включити максимальну швидкість, важко обробити м’яч, важко зв’язати атаку. Але ми тим не менш пробували і місцями виглядали досить не погано. «Оболонь», на мою думку, «збилася» на довгі передачі, боролись і старались дотиснути нас за рахунок стандартних положень. В першому таймі вони пробували в'язати, шукати шанси в атаці, були хороші переміщення, добре тримали м’яч, дивно, що вони відійшли від такої гри. Але це вже їхні проблеми. Думаю, що якщо б вони не відійшли від своєї гри, то в кінці матчу можливо і результат був би іншим.

Пізні заміни пов’язані з тим, що була складна гра і було бажання не так підсилити гру, як не поламати. Гра складна і не факт, що люди, які б вийшли на заміни вписалися б у неї. Просив щоб терпіли ті що вийшли.

Наша задача набрати за сезон 36-40 очок. Принципі ми десь трошки не дотягуємо, але зважаючи на те, що ми дебютанти, ми вчимося, приміряємо першу лігу на себе. Тому не можу сказати, що цей сезон є провальним. Так ми десь втратили, десь зіграли не так як хотілося. Ми знаємо куди рухатись і думаю, що ми ще будемо набирати свої очки.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: