Василь Малик: Погода у футбол внесла свої корективи

07 вересня 16:51
Переглядів: 241
Василь Малик

Головний тренер стрийської «Скали» Василь Малик прокоментував перемогу своєї команди над «Миром» з Горностаївки, що у Херсонській області.

«Мир» - хороша команда. Очікували на таку складну гру, - каже Василь Малик. - У складі суперника є чимало досвідчених футболістів, які вміють грати у футбол. Вважаю, що погода внесла свої корективи. На футбольному полі могло трапитися все. Добре, що ми реалізували свої моменти і в підсумку перемогли. У першому таймі ми програли середину поля, хоча очікували, що там ми будемо домінувати. У другому таймі ситуація змінилася. Коли нам вдалося забити третій гол, хлопці почали грати уже за результатом».

Нагадаємо, у матчі сьомого туру чемпіонату другої ліги «Скала» з рахунком 3:2 обіграла «Мир» з Горностаївки. Для «малиново-зелених» це була уже четверта поспіль перемога у чемпіонаті другої ліги.