Василь Малик: "Скала" повернула вболівальника на стадіон

21 листопада 08:59
Переглядів: 814
малик

Головний тренер стрийської «Скали» Василь Малик проаналізував перше коло для своєї команди, а також дав характеристику кожному гравцю команди. Нагадаємо, за підсумками 15-ти турів чемпіонату «Скала» пішла зимувати на високому другому місці.

-Василю Івановичу, сказати, що результат за підсумками першого кола вдалий, не сказати нічого.

-Згоден. Першу частину чемпіонату однозначно можна вважати успішною. Про це навіть сказав наш президент Микола Кміть, зазначивши, що так високо в турнірній таблиці «Скала» не була уже давно. Вважаю, що попри непоганий результат, у нас була і непогана гра. На футбольному полі наша команда не виглядала блідо. Ми грали у командний футбол, застосовуючи при цьому командну швидкість. Найголовніше, мабуть те, що на трибуни стадіону «Сокіл» повернувся вболівальник. Повірте, це уже про щось говорить.  

-Якщо пригадати старт «Скали» у чемпіонаті, то він був невдалим – два очки після трьох турів.

-У домашньому матчі з «Вересом» ми поступилися не за грою. Ми повністю переважали суперника, але, на жаль, жодного разу так і не змогли забити гол. Натомість суперник наприкінці матчу свій момент використав, відповідно ми залишилися без жодного очка. Радий, що потім команда розігналася. Претензій до хлопців у мене немає. Звісно, були матчі, коли можна згадати суддівство, але цього робити я не буду.

-На початку чемпіонату команду покинув один з лідерів Василь Цюцюра. Наскільки важко було перебудувати гру команди без ключового форварда?

-Не легко. Нам дійсно довелося дещо перебудовувати гру команди, змінювати тактичні схеми. Були у нас такі матчі, коли ми взагалі грали без нападників. А Василь Цюцюра такий гравець, що він вписувався у різні наші схеми. Термін його оренди у дніпродзержинській «Сталі» завершується, тому, швидше за все, він повернеться в «Скалу».

-Якщо це станеться, чи легко йому буде вибороти місце в основному складі?

-Побачимо. У нас в команді кожен футболіст прекрасно розуміє, що свою профпридатність потрібно доводити. Кожен має показувати свої можливості. Усі знають які перед ким поставлені вимоги. Незважаючи на це, хлопцям хотів би віддати належне. Вони професійно ростуть і з ними приємно працювати.

-Відколи у «Сталь» перейшов Цюцюра, у «Скалі» з’явився інший лідер – Віталій Рябушко.

-Не акцентував би уваги тільки на ньому. Чимало хлопців розкрилися. Не тільки Віталій, а ще й Володя Пришнівський та інші футболісти. Пришнівський у першому колі довів, що має футбольний інтелект, вміє швидко і правильно приймати  рішення. Він усім довів, що вміє і любить грати у футбол. Віталій Рябушко відчув нашу довіру. Він був не в найкращій формі, але показав результат, забивши чимало шедевральних голів. Хорошу ігрову форму він набрав на навчально-тренувальних зборах.

-Як себе проявили інші гравці «Скали»?

-Валерій Бондаренко набрав непогану форму, Роман Подоляк відіграв доволі стабільно. Задоволений Петром Стасюком. Вважаю, він відіграв добре. Юра Антонів, на жаль, після травми, тому він ще буде покращувати свої ігрові якості. Тарас Максимович справився зі своїм завданням на полі, на яку б позицію ми його не ставили.

Наш центр поля складно уявити без Владислава Клименка. Ним, як і Дмитром Скакуном, я також задоволений. Скакун, до слова, провів найбільше часу з усіх наших гравців. Раніше такої нагрузки він не витримував. Однозначно у своїй грі додав Назар Кміть. Він додав в організації гри. Якщо Назара раніше не вистачало на усі ігри, то зараз ситуація стала стабільнішою.

Непогано себе у першому колі показав Андрій Кохман. Порадував Олег Квич. Він використував свої сильні сторони. Олег забив у першому колі кілька голів та віддав кілька результативних передач.

Щодо наших воротарів, то Денис Завгородній добре провів першу частину сезону, після чого у нього був певний спад. Не підвів нас і Роман Герич. Пригадую гру з «Інгульцем», коли Герич кілька разів по-справжньому нас виручив і відстояв на нуль.

Розраховуємо ми також і на гравців, які у більшості матчів були на заміні – Михайла Березового, Романа Ботвинника, Едуарда Мися та Богдана Іванченка.

-Чи планує «Скала» переглядати потенційних новобранців?

-Плануємо підсилитися двома-трьома досвідченішими гравцями. Основний тягар у першому колі випав фактично на 12-13 людей, тому свіжа кров нам не завадить.

-На які позиції хочете підсилення?

-У нашій команді закриті усі позиції. Хочу, щоб була можливість ротації складу.

-Ви часто буваєте на матчах «Скали» U-19. Чи добре знаєте можливості гравців цієї команди? 

-Ми постійно слідкуємо за командою U-19 і розраховуємо на цих хлопців. Завдання нашої академії якраз і давати гравців першій команді.

-І на останок, яким бачите боротьбу за першу лігу у другому колі чемпіонату?

-Основна боротьба за путівки до першої ліги ще попереду. Думаю, піднягнуться вгору такі команди, як «Реал-Фарма», «Кремінь», «Арсенал». До них можуть додатися і інші команди. Думаю, друге коло буде цікавим і ми побачимо справжню інтригу. Незважаючи на це, у «Скали» є шанс вийти до першої ліги. А якщо він є, то ми своєю грою намагатимемось його використати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: