Василь Малик: "Скалі" бракує лояльності суддів"

16 червня 10:30
Переглядів: 299
Василь Малик

Головний тренер стрийської «Скали» Василь Малик підвів підсумки виступу команди минулого сезону.

- Якщо порівнювати цей сезон з минулорічним, то п’яте місце можна вважати за позитивний результат. Але якщо брати до уваги потенціал команди, то ця команда може розраховувати на значно більше. Команда у нас добротна, перспективна і потенціал «на лице».  Закінчення чемпіонату показало, що ми його провели на досить високому рівні, показали не поганий футбол і свою справжню силу. Зрозуміло, що в Другій лізі, де вирішуються завдання різними способами, десь нам якраз бракує лояльності суддів.

Добре, що нам вдалось провести велику кількість матчів (27). Потішило, що ми досить непогано виглядали в кінці сезону. Незрозуміло чому слабші команди, які були внизу турнірної таблиці грали на одну гру більше на виїзді. Хоча внизу трошки бідніші команди, а один виїзд коштує тисяч 30-50 гривень. Але який формат є, треба з ним миритись і грати.

Воротарська позиція в нас досить стабільна і ми за неї впевнені. У нас два хороших воротарі – Роман Данкович і Денис Завгородній. Дуже вдало розпочав сезон Рома Данкович. Велика заслуга в тому, що ми вдало почали саме його. А закінчував сезон Денис Завгородній, який зібрався і кінець сезону провів на досить високому рівні. Якщо походу сезону були якісь питання то в кінці вдалось їх відкинути. Тому за вортарську позицію ми не переживаємо.

Також нам вдалось збалансувати задню лінію. Попереднього чемпіонату у нас була проблема - задня лінія, захисники трошки підводили команду. Цього сезону вдалось стабілізувати гру захисників. Досить непогано виглядав Петро Стасюк, хоча травма вибила його зі строю на останні ігри. Дуже сильно добавив Рома Ботвинник. Він потрапив із Денисом Завгороднім у символічну підсумкову збірну другого кола. Впевнено відіграв сезон Тарас Максимович. Він грає не так ефектно, але ефективність його відчутна. До травми на хорошому рівні проводив сезон Роман Подоляк. Добре, що вдалося нам його підписати. Валерій Бондаренко підсилив задню лінію і трошки зняв питання на другому поверсі, хлопчина рослий, 1 м. 90 см. У нас були проблеми в грі головою і якраз він цю проблему зняв.

Лице команди визначає середня лінія. Вважаю, що це одна з найкращих ліній. Дуже корисно відіграв Влад Клименко. Доречі він жодного разу не потрапляв протягом сезону в символічну збірну але його присутність на футбольному полі і його гра дуже корисна, плідна і вражала. Провів практично всі ігри, провів на високому рівні і виглядав дуже корисно. Також у нас дуже добре виглядав Дмитро Скакун. Можливо у нього не так вийшла кінцівка, але протягом сезону він теж приносив багато користі. Сильна сторона його – штрафні і стандартні положення. Розігрався в кінці сезону Володя Пришнівський. Досить креативний і цікавий футболіст, який не боїться грати у футбол. В його грі імпонує, що він вміє грати у футбол, любить грати у футбол і не боїться грати у футбол. Просто довіряєш і знаєш, що людина вийде на поле і буде грати у футбол. Є моменти, що не виходить, не без того, але ми ростемо. Назар Кміть хороші ігри видавав граючи на не своїй позиції. Корисно відіграв Віталій Рябушко, Андрій Кошман. В середній лінії в нас виходило грати.

Свою важливу роль на вістрі атаки відіграв Василь Цюцюра. Ми пробували його на позиці лівого півзахисника,відтягнутого форварда і на вістрі атаки. В нього всюди виходило грати. Рівень його досить високий і він переріс рівень Другої ліги. Він не загубиться в любій команді вищої ліги і буде так само корисним. Він вже готовий, сформований футболіст на якого можна розраховувати.

Ми тісно співпрацюємо з U-19 і Академією. Знаємо рівень цих футболістів і розраховуємо на їх потенціал. В новому сезоні до нас приєднається сім чоловік 96 року. Філософія команди якраз полягає, що вихованці академії повинні переходити до першої команди. Всі сім чоловік, які закінчують виступи в U-19 будуть задіяні в першій команді. Надіюсь їм вдасться довести, що вони гідні бути в першій команді. Знаючи їхній потенціал ми розраховуємо на Квича, Маляренка, Іванченка, Мися. Вони вже в нас були в команді і надіємось що допоможуть команді в майбутньому.

Кожна хороша команда має амбіції і ставить перед собою якісь цілі. Але як казала одна розумна людина: «Не важливо, який результат ти досягнув. Важливо ким ти став при цьому». Тому звичайно можна поставити задачу виходу в Першу лігу «кров з носу» і займатись різними речами. Але я думаю ми не будемо відходити від свої філософії, постараємось виконувати свої задачі виходячи з того, що в нас є, використовуючи потенціал команди. Будемо рости, будемо працювати і надіюсь, що в нас все вийде.      

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: