Василь Малик: "У "Миколаєві" на прощання подарували ікону"

17 квітня 13:48
Переглядів: 410
Малик

Через невдалі виступи стрийської «Скали» у чемпіонаті другої ліги з посади головного тренера команди було звільнено Володимира Книша.

Працюючи з командою дев’ять місяців, фахівець з Дніпропетровська так і не зумів втілити в життя усі свої задуми і плани. Витягувати «Скалу» з дна турнірної таблиці другої ліги та готувати до наступного сезону буде відомий львівський фахівець Василь Малик, останнім клубом якого був обласний ФК «Миколаїв».

- Якою була перша реакція на те, коли отримали пропозицію очолити «Скалу»?

- Не можу сказати, що це була велика несподіванка. Здзвонилися з президентом Миколою Кмітем, зустрілися і усе обговорили. Зізнаюся, раніше ми також спілкувалися з ним, однак ці розмови не стосувалися моєї майбутньої роботи. Оскільки тепер мене призначили тренером, значить була така необхідність.

- Чи довго думали над пропозицією?

- Трішки вагався, адже були деякі питання, які треба було вирішувати негайно, а часу на це не було.

- Чи слідкували за виступами «Скали»?

- Не можу сказати, що слідкував постійно. Знаю про команду в цілому, а футболістів почав вивчати індивідуально.

- Чи достатньо буде цими молодими гравцями чогось досягнути у другій лізі?

- Навіть не на мою думку однозначно ні. Потрібно підсилювати склад. Наші хлопці перспективні, потенціал у них досить високий. Будемо працювати з тими гравцями, що є і будемо добирати нових. Попрацюємо на трансферному ринку і щось змінимо.

- На трансферному ринку команда працюватиме безпосередньо зараз чи після завершення чемпіонату?

- В основному після завершення чемпіонату. Зараз думаємо кого можна добрати і ким підсилити гру, однак більше цьому приділимо увагу після завершення чемпіонату. Зараз команді ставимо гру, працюємо над організацією. Трішки змінимо нашу тактичну схему.

- Який футбол буде сповідувати «Скала» під керівництвом Василя Малика?

- Атакувальний та організаційний. І, звісно, такий, який буде подобатися вболівальнику.

- Під керівництвом попереднього тренера «Скала» пропускала багато голів після стандартів особливо у другому таймі. Чи відома Вам ця проблема?

- Є така проблема. Є причини, але я б про них говорити не хотів. Ми будемо шукати можливості, аби їх виправити. Найбільша причина – це молодість. Але з нею можна боротися, якщо правильно організувати гру.

- Президент команди Микола Кміть сказав, що вакантним залишається місце помічника головного тренера.

- Будемо над цим працювати.Хотілося б в команді мати однодумців, які працюватимуть в одному напрямку.

- Перед «Скалою» Ви тренували обласний «Миколаїв». Як там сприйняли те, що Ви пішли з команди?

- Люди з розумінням віднеслися до ситуації, яка склалася. Умови праці у Моршині значно цікавіші, аніж в Миколаєві. База клубу та інфраструктура, мабуть, найкраща у західному регіоні. Для роботи тут створені усі умови. Будемо старатися, аби наша команда відповідала такій інфраструктурі.

Щодо ФК «Миколаїв», то там хороший колетив і працюють приємні люди. Звісно, прикро нам було прощатися, однак такі реалії життя. До мого призначення у «Скалі» віднеслилися з розумінням: і гравці, і керівництво команди. До речі, на прощання мені подарували ікону, що було дуже приємно. Звісно, буду вболівали за «Миколаїв» надалі і тримати кулаки за цю команду. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: