Василь Малик: "В першому таймі ми "відскочили"

23 жовтня 12:28
Переглядів: 99
малик

Головний тренер стрийської «Скали» Василь Малик прокоментував нічию (1:1) своєї команди у грі з «Арсеналом-Київ».

- Якщо бути відвертим то в першому таймі ми «відскочили». «Арсенал» повинен був реалізовувати свої моменти, але добре, що не пропустили. У другому таймі ми вирівняли гру і шукали щастя на контратаках. Принципі були моменти і могли забивати. Була цікава гра, моменти були в обох команд. Тому вболівальникам гра повинна була сподобатись.

Зрозуміло, що «Арсенал» команда габаритніша і нав’язати боротьбу нам було складно. Навіть можна було боротьбу програти, але підбори потрібно було вигравати маючи таких швидких футболістів, як Клименко, Пришнівський, Баранов. Ми повинні були підбирати і вилітати швидко в атаку і приймати швидкі рішення, а вийшло так, що й боротьбу програли і підбори не за нами і відповідно втратили ініціативу. Хоча виходили на перший тайм з розрахунком, що складне поле і за рахунок командної швидкості перегравати суперника.

Почали вдало, якраз спрацювало те, що ми планували, а потім чогось зупинились і притиснулись, відповідно отримали гол. Після забитого голу ми втратили концентрацію, трошки «Арсенал» добавив в агресії і активності у третій зоні. Вони перейшли на простіший футбол – довгі передачі, боротьба. Як бачите – це спрацювало. На такому важкому полі не варто було очікувати змістовної гри. Хоча ми пробували будувати гру за рахунок швидких переходів, десь виходило, десь ні.

Однозначно, що нам треба буде підсилюватись і добирати людей. Не секрет, що ми до кінця не знали ми будемо грати в Першій лізі чи Другій і кардинально міняти команду не було змісту. А за тиждень-два підібрати людей складно. Тим більше, що в нас така специфіка – молода команда. Так почали добре, виконували установку, забили гол, але в них брак досвіду – зупинились, втратили концентрацію.

Нагадаємо, що після 15 зіграних матчів «Скала» із п’ятнадцятьма очками в активі займає п’ятнадцяте місце.