Василь Малик: "Задача була не програти боротьбу"

12 жовтня 18:49
Переглядів: 244
малик

Головний тренер стрийської «Скали» Василь Малик поділився враженнями після перемоги у матчі із «Гірником-Спорт» 3:2.

- Перемогли за рахунок організованої гри в захисті і витримки. Дуже хороший суперник, як за підбором гравці так і за тренерським потенціалом, і він не на своєму місці в турнірній таблиці. Я впевнений, що вони будуть підніматись по турнірній таблиці, у них є всі передумови щоб рости і прогресувати, але добре, що не в цьому матчі.

Хлопці старались, забили швидкий гол, потім подвоїли рахунок і знову наступив момент самозаспокоєння, відповідно заробили не потрібний штрафний і пропустили гол. Після цього ми трохи втратили ініціативу і з’явилась нервозність. Добре, що вдалось забити третій м’яч і гра пішла до того що «Гірник» гратиме через довгі передачі і буде багато боротьби. Тому задача була не програти боротьбу і підбір. В принципі нам залетів не логічний другий м’яч, Тарас Максимович не розібрався. А далі вже була така гра, або ми вилетимо в контратаку або нас дожмуть. Але ні ми не вилетіли ні нас не дожали, значить більше заслуговували на перемогу. 

Якщо ми забили за 12 ігор 7 м’ячів і більшість із стандарту, то зрозуміло, що ми стараємось шукати нові ходи, нові продовження атак, вирішити проблему з реалізацією. Тому сьогодні висунули в лінію атаки Володю Шваба, а Ігор Бровко вийшов у стартовому складі. Вони справили досить приємне враження, поки буси сили і були свіжими виглядали досить корисно. Досить впевнено і надійно відіграв Олег Білий, який відновився після травми.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: